RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Де купити шафу купе під замовлення в Україні?

Конструкції для зберігання у вигляді шаф - це самий універсальний метод зберігання речей в квартирі або навіть робочій зоні. Установка шафи-купе значно економить простір і дозволяє зробити інтер'єр більш сучасним.
 
Шафи-купе в Україні сьогодні користуються великим попитом у наших клієнтів, тому ми з радістю проектуємо нові моделі для досконалості дизайну ваших приміщень.
 
Де купити шафу купе під замовлення в Україні?
 
Чому шафа-купе?
Між звичайним шафою і системою розсувних дверей є принципова різниця. Орні двері обмежуються у вазі, а значить і в дизайні. Щоб не навантажувати петлі шафи необхідно вибирати матеріали, які будуть легкими, а це не завжди передбачає високу якість. Розсувні двері розташовуються на системі рейок, яка надійно закріплює і підтримує їх. Пересування двері на роликах є безпечним і дуже зручним у використанні.
 
Де купити шафу-купе?
Шафи-купе в Україні на замовлення виконуються в різних матеріалах і стилях. Тут ви можете підібрати виріб на свій смак, а також врахувати особливості приміщення. Перевага шаф-купе на замовлення в тому, що ваша меблі можуть бути абсолютно унікальною. Додавання декоративних елементів і дзеркал візуально перетворює двері шафи, і візуально коригує габарити всього приміщення.
 
Придбати шафи купе під замовлення в Україні на замовлення можна в нашому інтернет магазині. Це набагато зручніше, ніж шукати готову шафу в необхідній колірній гамі, а також відповідний за параметрами. Індивідуальні замовлення обробляються протягом зазначеного терміну і ми з усією відповідальністю вкладаємося в поставлені тимчасові рамки.
 
Види шаф-купе і їх розташування
Треба сказати, що конструкція з розсувною системою дверей універсальна і мобільна. Її можна адаптувати під будь-яке приміщення і повторити будь-які обриси. Часто використовуються кутові шафи-купе, вони відрізняються місткістю, адже всередині розташовується додаткове приховане простір.
 
Також популярно створювати вбудовані шафи, у яких відсутня одна зі стінок - задня або нижня. В якості заміни виступає рівна поверхня стіни або підлоги. Такі шафи фіксуються і не мають можливості пересування, але це дозволяє здешевити виріб і ремонт в цілому.
 
Який представлений вибір шаф-купе?
Великий вибір меблів на замовлення в Києві ви знайдете в каталозі нашого інтернет магазину, доступних до замовлення вже зараз. Щоб отримати професійну консультацію і викликати майстра для заміру параметрів, зв'яжіться з нами. Ви отримаєте якісний сервіс і відмінну продукцію високої якості, яка буде служити довгі роки.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості