RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Меблі для вітальні

У квартирах і приватних будинках Києва вітальні - найчастіше універсальні кімнати. Їх використовують не тільки для прийому гостей і відпочинку всіх членів родини, а й облаштовують там спальне або робоче місце і навіть зону зберігання. Вітальні на замовлення дозволяють зробити кімнату багатофункціональної, але при цьому затишній і стильної.

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
от 11 000 грн/м.пог
от 8 500 грн/м.пог
от 10 000 грн/м.пог
от 16 500 грн/м.пог
от 13 500 грн/м.пог
от 15 000 грн/м.пог
от 15 000 грн/м.пог
от 13 500 грн/м.пог
от 7 000 грн/м.пог
от 11 500 грн/м.пог
от 17 000 грн/м.пог
от 15 500 грн/м.пог
от 13 500 грн/м.пог
от 9 000 грн/м.пог
от 4 500 грн/м.пог
от 11 500 грн/м.пог

Особливості інтер'єру вітальні

 

Інтер'єр вітальні повинен відповідати вимогам всіх членів сім'ї, які проживають в квартирі або будинку. В ідеалі він має дві важливі характеристики:

 

 • Індивідуальність - перебувати в кімнаті, в якій зі смаком підібрані меблі і весь дизайн виконаний в одному стилі, дуже приємно. Хочеться розглядати деталі і насолоджуватися гармонією.
 • Комфортність - все повинні себе почувати розкуто і затишно.

 

В інтер'єрі сучасної вітальні панує великий диван. В ідеалі - диван-трансформер. Він дозволить у разі потреби створити спальне місце. Перед ним розміщується столик. Раніше в готові гарнітури незмінно входив журнальний столик, виконаний в тому ж дизайні, що і інші меблі.

 

Зараз для створення індивідуального інтер'єру використовують меблі для вітальні на замовлення. Залежно від обраного стилю столик може бути плетений, виконаний з металу, скла або іншого матеріалу. Диван зі столиком доповнюють м'якими кріслами. Якщо інтер'єр вітальні створили за допомогою гарнітура, телевізор встановлюють в спеціально створену для цього нішу. Іноді його розміщують у вигляді панелі на вільну стіну.

 

Стінка в вітальню на замовлення

 

Виробники меблів в Києві випускають велику різноманітність сучасних стінок і столиків для вітальні. Найпопулярніші типи конструкції:

 • Класичні - включають кілька предметів меблів: секцію для техніки, книжковий і платтяна шафа. Всі складові розташовуються лінійно уздовж однієї стіни кімнати.
 • Модульні - комплектація стінки може складатися з різних блоків (предметів меблів): полиць або шафи для книг, шафи, шафи-вітрини для посуду, комода, поличок для фотографій та ін. З блоків можна створювати різні композиції, при бажанні змінювати їх на інші .
 • Стінка-гірка - використовується особлива техніка складання: на габаритні модулі закріплюють елементи меншого розміру.

 

Щорічно виробники в Києві пропонують великий вибір моделей всіх типів стінок. Вони представлені в каталогах і відрізняються комплектацією, розміром, кольором, стилем, дизайном і іншими характеристиками. Проте, підібрати готовий гарнітур в вітальню дуже складно. Особливо, якщо кімната має невелику площу або складне простір, наприклад, нішу.

 

Проблеми з вибором можуть виникнути, коли у вітальні вже є диван і журнальний столик. У такому випадку потрібно знайти гарнітур в Києві, який вдасться встановити на відведеному для нього місці. Важливо щоб він підтримав стиль м'якої зони і столика своїм кольором і дизайном. Справитися з такими завданнями непросто. Оптимальне рішення - стінка у вітальню під замовлення.

 

Можна замовити виготовлення стінки будь-якого типу, розміру, стилю, кольору, дизайну. Корпусні меблі для вітальні на замовлення дозволить виготовити тільки потрібні мобільні блоки. При створенні композиції з окремих модулів можна за рахунок вдалої комплектації відкритих і закритих секцій створити зручні зони зберігання для різних речей.

 

У корпусних меблів два істотних переваги: ​​

 • Комплектація секцій стінки залежить від потреб і побажань клієнта. Він має можливість вибрати в каталозі ті модулі, які хоче встановити в кімнаті. Згодом він зможе оформити замовлення на додаткові модулі, якщо для них знайдеться місце.
 • Мобільні блоки можна переміщати, щоб створювати з них різні композиції. Любителі частих перестановок отримують можливість міняти інтер'єр вітальні, коли захочуть.

 

Меблі для вітальні на замовлення

 

Компанія Corf Mebel більше 10 років займається виготовленням корпусних меблів на замовлення в Києві. Ми оформляємо замовлення на виготовлення стінок і інших меблів для віталень з різних матеріалів: натурального дерева, МДФ і ДСП. Дизайн фасадів може передбачати використання дзеркал, скла і пластика.

 

Меблі за оформленими замовленнями виготовляється на власній фабриці, яка відповідає всім європейським стандартам якості. Фабрика оснащена сучасним обладнанням. Використовуються тільки сучасні технології, що дозволяють гарантувати високу якість меблів і її довговічність.

 

Вітальня на замовлення за індивідуальними розмірами оформлена у нас має ряд переваг:

 

 • Заміри в Києві виконає кваліфікований замірник, що дозволить забезпечити виготовлення меблів для вітальні потрібної конструкції з оптимальним функціоналом для кімнати клієнта незалежно від її габаритів і особливостей планування.
 • Дизайнер розробить проект гарнітура з урахуванням всіх побажань клієнта, в тому числі сполучуваності з уже наявними диваном і журнальним столиком.
 • Фахівці підберуть ідеальну комплектацію меблів для вітальні, враховуючи побажання клієнта до фурнітури, матеріалів, кольору та інші характеристики.
 • Збірка меблів для вітальні здійснюється на фабриці, що забезпечує високу якість всіх виробів.

 

Стінка в вітальню на замовлення в Києві від Corf Mebel - це бездоганні якість, стиль і обслуговування!

 

ru ua

Цена на Вітальнi

Товар Цена
Розпашна корпусна шафа 11 000 грн/м.пог
Вітальня в сучасному стилі з елементами лофт 12 000 грн/м.пог
Підвісна тумба під телевізор чорний глянець 11 000 грн/м.пог
Cтінка з нішею для дивана 8 500 грн/м.пог
Вітальня в стилі мінімалізм 16 000 грн/м.пог
Отзывы наших клиентов
Разрахунок вартості
Язык

Згідно вашого місцезнаходження, ваша мова за замовчуванням: Українська

Обрати іншу мову для сайту: RU