Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Меблі в передпокій

Передпокій - перше, що бачать гості, переступаючи поріг вашого будинку. Дуже важливо, щоб ця кімната була освітленою і приємною, вселяючи з першого враження домашню і теплу атмосферу. При ремонті багато сімей відчувають труднощі планування передпокої, так як вони часто мають невелику площу і дуже хитромудру форму. Так відбувається тому, що в передпокій сходяться всі інші кімнати, і залишилися клаптики площі припадають саме на своєрідний коридор біля входу. Але при правильному підборі меблів вона буде гармонійним, а головне - буде зручним.

Де замовити меблі в передпокій в Києві?

Залежно від розмірів приміщення і його форми можна використовувати меблі на замовлення як його облагородження. Просторий передпокій можна обладнати великою шафою-купе і комодом з дзеркалом. Маленьке ж приміщення краще наповнити високими шафами невеликої ширини, поєднавши з дзеркалом. Якщо в передпокої є вільні куточки, їх простір зручно заповнять невеликі відкриті стійки, де зручно зберігати речі першої необхідності.

Функціональність меблів для передпокою

Важливо передбачати зміну потреб щодо зберігання речей. Меблі на замовлення для передпокою може служити не тільки місцем заощадження верхнього одягу - тут можна встановити додатковий комори шафа або комод для дитячих речей. Через кілька років після ремонту у вас буде набагато більше предметів, які необхідно десь зберігати - подбайте про це заздалегідь.

Вибір меблів в передпокій

Меблі для передпокою грає величезну роль в забезпеченні комфорту, але ніяк не обійтися без хорошого світла. Для такого приміщення краще вибирати тепле світло, який буде максимально натуральним і м'яким. Крім того, хороше освітлення візуально розширює простір і створює ефект легкості.

ru ua