Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Меблі для гардеробної кімнати

Гардеробні кімнати - приміщення, яке є далеко не у всіх плануваннях квартир і будинків. Але це відмінна альтернатива шаф і полиць для зберігання у тих, хто має можливість відвести під них окрему кімнату. Перевага такої організації в тому, що місце в інших кімнатах, призначене для комодів звільняється, і ви можете використовувати його на свій розсуд.

Але щоб правильно спланувати гардеробну кімнату, потрібно підійти до цього питання так само відповідально, як і до ремонту в спальні або кухні. Перш за все, варто спиратися на кількість членів сім'ї та речей, які незабаром переїдуть в гардеробну. Кілька принципів допоможуть вам вибрати оптимальний варіант для вашого вільного простору.

Де в Києві замовити меблі для гардеробної кімнати?

Дивлячись на фотографії гардеробних кімнат, ви можете засумніватися в тому, що така розкіш вам по кишені. Але напевно вам не приходило в голову, що гардеробна - всього лише кімната, яку ви вільні облаштувати як вам захочеться. Ви можете вибрати як корпусні меблі в якості основи, так і окремі її елементи з вільним простором для зборів і примірок. Шафи і полиці можуть бути закритими або ж навпаки - демонструвати весь ваш гардероб.

Конструкція меблів в гардеробну

Вважаючи за краще корпусні меблі на замовлення з дерева і ДСП, у вас є можливість наповнити її всіма необхідними елементами - висувними ящиками, шафами і полицями. Але вибравши більш просту основу у вигляді дерев'яного або металевого каркаса, ви можете використовувати також сітки, підставки і балки під вішалки в якості місця для зберігання. Дерево, як і метал, є міцними матеріалами, і під дією ваги не будуть деформуватися

Дизайн меблів вбиральні

Хоча до гардеробній кімнаті гостей ви приймати точно не будете, це місце може значить для вас дуже багато, якщо своїм зовнішнім виглядом ви приділяєте достатньо уваги. Подбайте про хороше освітлення і приємній атмосфері, щоб перебуваючи в цій кімнаті, ви отримували задоволення від процесу зборів. Кольори фасадів і статі вибирайте на свій розсуд, краще, щоб вони були м'якими і ненав'язливими - тоді навіть найстрокатіший гардероб буде виглядати на їх фоні органічно.

ru ua