RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Меблі для гардеробної кімнати на замовлення

Багатофункціональна гардеробна кімната - ідеальний варіант при наявності великої кількості одягу. Тут багато вільного простору, тому можна розмістити всі костюми, сукні, брюки, сорочки і верхній одяг так, щоб все це не мялось і в будь-який момент був готовий до виходу в світ. Навіть у невеликій, але добре обладнаній кімнаті можна розташувати також взуття, головні убори, сумки, словом, все, що потрібно сучасній жінці, яка піклується про свій стиль.

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Гардеробна з фарбованим склом https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/garderobnue-na-zakaz-kiev.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1503 Локація об'єкта: Києво-Святошинський район, c.Чайки, вул.Лобановского, ЖК Чайка.   Гардероб фарбоване скло. Корпус виконаний із ДСП Swiss Krono Дуб молочний 18мм, Алюмінієва розсувна система на четверо дверей, відкритий С-профіль в кольорі клен, Наповнення системи..
от 13 000 грн/м.пог
Гардеробна у вузькому передпокої https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/garderobnaya-kiev-nedorogo.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1504 Локація об'єкта: м. Вишневе, вул. Л.Українки 74А, ЖК Акварелі.   Гардеробна у передпокої з органайзером для взуття. Корпус виконаний із ДСП Swiss Krono Дуб молочний 18мм, Алюмінієва розсувна система на двоє дверей, профіль MODUS в кольорі шампань, Наповненн..
от 12 000 грн/м.пог
Вбудована гардеробна в спальні https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/spalnya-i-garderobnaya-v-odnoi-komnate.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1505 Локація об’єкта: м.Боярка, вул.Хрещатик.   Зонування спальні та гардеробної. Корпус виконано із ДСП Swiss Krono Ваніль 18мм, Алюмінієва розсувна система на троє дверей, відкритий С-профіль в кольорі срібло, Наповнення системи – ультрапрозоре скло діамант 4 мм с фа..
от 13 500 грн/м.пог
Вбудована гардеробна у передпокої https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/dveri-dlya-garderobnoj-glyanec.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1506 Локація об'єкта: м.Київ, вул.Вільямса 19/14, ЖК Венеція   Вбудована гардеробна в передпокій. Корпус та фасади виконанні із ДСП Swiss Krono 18 мм, Титан Алюмінієва розсувна система на двоє дверей, відкритий С-профіль в кольорі срібло, Наповнення системи - МДФ в ПВХ..
от 12 000 грн/м.пог
Гардеробна в ніші коридору https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/shkaf-s-3d-panelyami.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1507 Локація об’єкта: м.Боярка, вул.Хрещатик.   Гардеробна кімната з розсувною системою та фрезеруванням 3D. Корпус виконано із ДСП Swiss Krono Ваніль 18мм, Алюмінієва розсувна система на двоє дверей, відкритий С-профіль в кольорі срібло, Наповнення системи – ультрапро..
от 15 000 грн/м.пог
Гардероб для верхнього одягу та взуття https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/shkafy-dlya-garderobnoi.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1904 Локація об'єкта: м.Київ, вул.Панельна 6, ЖК Кассіопея   Гардероб зі скошеними полочками під взуття. Корпус та фасади - ДСП Дуб Хелена 18мм, SWI MFC 10 0026 Хромовані труби для одягу та кріплення, Висувні ящики на телескопічних направляючих повного висування без до..
от 7 000 грн/м.пог
Маленька гардеробна кімната https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/mebel-dlya-garderobnoj-komnaty-kiev.800x600w-809x609.jpg CORF-Mebel CORF-Mebel 1905 Локація об'єкта: Києво-Святошинський район, с. Лісники.   Гардеробна кімната у приватному будинку. Корпус виконаний із ДСП Swiss Krono Дуб Античний 18мм, Ящики на телескопічних направляючих повного висування без доводчиків ДС, Хромовані труби для одягу. ..
от 7 000 грн/м.пог
Гардеробна з висувною брючницею https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/vstroennaya-harderobnaya-809x609.JPG CORF-Mebel CORF-Mebel 1935 Локація об'єкта: Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, ЖК Софія.   Гардеробна кімната у вузькому приміщенні із висувною брючніцею. Корпус виконаний із ДСП Egger H 3450 Флітвуд білий ST22, 18 мм Обклеювання торців кромкою ПВХ, Закритий відсік для пос..
от 8 000 грн/м.пог
Гардеробна з фотодруком коні https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/skaf-kype-s-fotopechatju-loshad-809x609.JPG CORF-Mebel CORF-Mebel 1937 Локація об'єкта: м. Київ, вул. Драгоманова, 2 -а   Гардеробна з фотодруком коні. Корпус гардеробної - ДСП SWISS KRONO D8150 MT18 мм Ільм Ірландський, Обклеювання торців кромкою ПВХ, Алюмінієва розсувна система на 4 дверей в кольорі клен, відкритий С-профіль, ..
от 14 000 грн/м.пог
Гардеробна в однокімнатній квартирі https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/izgotovlenie-harderobnuh-komnat-kiev-809x609.JPG CORF-Mebel CORF-Mebel 1938 Локація об'єкта: м. Київ, вул. Ахматової 34   Проект встановлений в однокімнатній квартирі, гардеробна 2 на 2 фото. Корпуси - ДСП Swiss Krono 18 мм, ваніль, Обклеювання торців кромкою ПВХ, Петлі без доводчиків ДС - розпашні фасади, Ящики на телескопічних нап..
от 7 500 грн/м.пог
П-образна гардеробна кімната https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/dver-v-garderobnyu-iz-spalni-809x609.JPG CORF-Mebel CORF-Mebel 1942 Локація об'єкта: с. Софіївська Борщагівка, вул.Радужна 96   Меблі під замовлення в п-образну гардеробну. Проект встановлений в однокімнатній квартирі, гардеробна 2 на 2 фото Корпуси - ДСП Swiss Krono 18 мм, попелястий, Обклеювання торців кромкою ПВХ, Алюмінієв..
от 7 000 грн/м.пог
Гардеробна з розсувною дзеркальною перегородкою https://corf-mebel.ua//image/cache/data/garderobnie/razdviznue-zerkalnye-dvery-v-garderobnyu-809x609.JPG CORF-Mebel CORF-Mebel 1944 Локація об'єкта: м. Київ, вул. Маршала Конєва, 12. ЖК "Венеція"   Гардеробна з розсувною дзеркальною перегородкою. Меблі під замовлення в окрему гардеробну кімнату. Реалізована прохідна гардеробна в коридорі із господарським відсіком, дизайн коридору з гардеробною кімнатою. ..
от 15 000 грн/м.пог

Гардеробні кімнати від виробника меблів Corf-Mebel

Гардеробні кімнати влаштовують там, де для них є місце. Найчастіше це спальня. Якщо дозволяє простір, виділяється невелика окреме приміщення. Якщо для облаштування ізольованою вбиральні пожертвувати окрему кімнату неможливо (наприклад, в стандартній міській квартирі), під обладнану всім необхідним для жінки комфортну маленьку гардеробну можна виділити комору, нішу або колишній вбудована шафа.

Виготовлення меблів для гардеробних кімнат

Вибір меблів для гардеробної кімнати під замовлення починається з оцінки геометрії приміщення, а також стану і якості стін.

 • Від геометрії приміщення залежить, чи можна використовувати панельні системи (оптимальні в прямокутних і квадратних кімнатах), або ж доведеться використовувати колоноподібні або сітчасті модулі (в приміщеннях складної форми).
 • Від стану стін будинку залежить, чи будуть складові вбиральні системи кріпитися на стіну або стояти на підлозі. Полички і скриньки для легких речей, наприклад, для головних уборів, можна розташовувати на підвісах.
 • Якщо гардеробна кімната закривається, можна використовувати обладнані спеціальними пристосуваннями відкриті шафки і полички. Якщо ж для зберігання речей виділена відкрита частина кімнати, шафи і полички краще закривати, щоб їх вміст не було виставлено на загальний огляд.

При виготовленні комфортних гардеробних шаф на замовлення створюються:

 • Місце для зберігання одягу на тремпелях. Розміри цього відділення гардероба на замовлення залежать від індивідуальних побажань замовника - чи буде в ньому розміщена одяг дорослого або дитини (для дітей штанги кріпляться нижче), чи буде вішатися верхній одяг (відділення повинно бути вище) або тільки сорочки, сукні.
 • Місце для зберігання складеної одягу. Це полички і кошики. Дрібні штучні речі, наприклад, шкарпетки, нижню білизну, часто зберігаються в висувних корзинах.
 • Місце для зберігання головних уборів. Найчастіше це полички, на які головні убори складаються в коробках. Але можна додати тримачі для капелюхів, гачки для бейсболок і інші деталі для «родинних» речей.
 • Місце для зберігання взуття. Це звичайні полички, на які взуття складається в коробках, або підвісні лотки, на яких розміщується взуття без коробок. Низ лотків забезпечується гачками для підвішування чобіт з високими халявами, які так люблять багато жінок. Традиційно їх розміщують в нижній частині шафи.

Критерії вибору гардеробних систем і їх особливості

Гардеробні системи використовуються не тільки для гардеробних кімнат. Вони дають можливість організувати компактне зберігання речей в будь-якому досить ізольованому місці будинку або квартири. Сучасні гардеробні системи зручні тим, що складаються з окремих модулів, тому в них можна робити стільки поличок, корзин і вішалок, скільки потрібно господареві приміщення. При цьому вони не захаращують простір. Кількість і розташування елементів системи можна з часом міняти. Ще одна перевага таких систем - мобільність. У процесі ремонту або після перестановки їх можна переміщати в інші кімнати. Гардеробні системи на замовлення виготовляються для інтер'єрів в різних стилях - від класики до хай-тека.

Такі системи бувають:

 • корпусними (класичні гардеробні з ДСП або дерева, які нагадують шафи);
 • каркасними (стійки з поличками без бічних стінок між ними);
 • навісними (вішаються на стіну, не стикаються з підлогою);
 • модульними (складаються з частин, які можуть комбінуватися в довільному порядку);
 • сітчастими (як стінки виступає металева сітка зі спеціальним покриттям).

Комплектуючі виготовляються зі сталі, алюмінію, інших металів, а стінки і полки - з дерева, якісного ДСП, пластику, сітки в залежності від дизайну вбиральні. На замовлення можна виготовити додаткові секції або комплектуючі для раніше виготовлених моделей, якщо такі матеріали ще використовуються на виробництві.

Мобільні системи складаються з:

 • полотен дерева, ДСП, інших матеріалів, які використовуються в якості стінок і поличок;
 • несучих рейок, на які кріпляться стійки перфорації - база для розміщення кошиків і полиць;
 • опор, стійок;
 • кронштейнів, кріплень;
 • гачків для одягу, перекладин;
 • полиць, кошиків;
 • заглушок.

Вибирати гардеробну систему слід по її:

 • геометрії - наскільки вдало вибране рішення вписується у відведений для нього простір, особливо якщо воно невелике;
 • функціональності - чи всі потреби замовника може закрити даний варіант ізольованою вбиральні на замовлення, чи достатньо готові меблі містка, комфортна, обладнана потрібними елементами, або її ще можна поліпшити;
 • зовнішнім виглядом - чи подобається меблі замовнику, чи підходить до інтер'єру будинку в цілому.

Як встановлюються гардеробні системи?

Виготовлені на замовлення невеликі мобільні гардеробні в спальні, передпокої або дитячі встановлюються в такій послідовності:

 • Спочатку на стіну монтується напрямна рейки (профіль для вбиральні). Її дуже важливо виставити за рівнем, оскільки від цього залежить якість роботи всіх механізмів, ящиків, дверцят, якщо вони передбачені.
 • На закріплену рейці поміщаються навісні стійки і кронштейни.
 • На кронштейни кріпляться висувні елементи, кошики, полиці, штанги для плечиків. Кількість і стиль цих елементів прописані в замовленні.
 • Встановлюються декоративні заглушки.
 • Виконуються остаточна фіксація і підгонка (при необхідності).

CORF-МЕБЛІ займається виготовленням гардеробних кімнат на замовлення, починаючи з 2004 року. Фахівці компанії гарантують високу якість матеріалів і фурнітури, сучасний стиль, а також безпеку всіх систем і меблів в цілому. Дизайнер працює з замовленням до тих пір, поки всі деталі кожного шафки або полички повністю не будуть влаштовувати клієнта. Тому понад 80% клієнтів приходять до нас повторно або за рекомендаціями. Часто це жінки, яким знову знадобилася комфортні меблі і невелике обладнане всім необхідним ізольований простір для зберігання нових речей. Замовити гардеробну кімнату високої якості, в якій акуратно розмістяться всі ваші речі, можна прямо зараз. Телефонуйте!

Популярні питання:
 • Скільки часу потрібно виробнику, щоб виготовити меблі?

  Виробнику меблів потрібно щонайменше два тижні, щоб завершити свою роботу. Це пов'язано з тим, що виробничий процес передбачає використання високоякісних матеріалів і майстерності, щоб створити красиві вироби, які слугуватимуть роками. Спочатку мебляреві потрібно виміряти та вирізати кожну деталь відповідно до специфікацій замовника, а потім підготувати її за допомогою шліфування та ґрунтовки. Після цього він зможе почати фарбувати або фарбувати поверхні та наносити будь-які фінальні штрихи, такі як оббивка або лак. Нарешті, вони повинні переконатися, що все належним чином підігнано один до одного і є структурно міцним. Загалом, це може зайняти до двох тижнів або більше, перш ніж клієнт отримає свої меблі!

 • Як я можу замовити меблі?

  Замовити меблі на нашому сайті легко і зручно. Просто перегляньте наш широкий вибір якісних виробів, оберіть ті, що найкраще відповідають вашому стилю та потребам. Після того, як ви вибрали всі предмети, які хочете придбати, просто залиште заявку на сайті або замовте зворотній дзвінок. Наші досвідчені співробітники зв'яжуться з вами якнайшвидше, та подбають про те, щоб ваше замовлення було оброблено швидко і якісно, і ви змогли насолоджуватися новими меблями в найкоротші терміни!

 • Чи можу я побачити фотографії меблів?

  Так, ви можете побачити багато фотографій наших меблів на нашому сайті! У нас є великий каталог фотографій, що демонструють різні типи меблів, які ми виробляємо. Всі фотографії високої якості і дають точне уявлення про те, як меблі виглядають в реальному житті. Крім того, кожна сторінка товару містить докладні технічні характеристики, щоб ви могли детальніше ознайомитися з ними перед покупкою. Якщо у вас виникли питання або вам потрібна додаткова інформація, не соромтеся звертатися до нас - ми будемо раді допомогти!

 

ru ua

Цена на Гардеробні кімнати

Товар Цена
Вбудована гардеробна у передпокої 12 000 грн/м.пог
Гардероб для верхнього одягу та взуття 7 000 грн/м.пог
Гардеробна в ніші коридору 15 000 грн/м.пог
Гардеробна в однокімнатній квартирі 7 500 грн/м.пог
Гардеробна з висувною брючницею 8 000 грн/м.пог
Отзывы наших клиентов
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності