RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Дитячі меблі

Облаштування квартири меблями - питання тонкий, адже це вкладення на кілька років, а то й десятиліть. Але ніщо не зрівняється з рівнем складності оформлення дитячої кімнати! Цей куточок в будинку володіє особливим настроєм мінливості, так що потрібно передбачити всі майбутні зміни і встигнути за ними.

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

Як обладнати дитячу кімнату і на що звернути увагу при замовленні меблів, ми сьогодні розповімо в загальних принципах і правилах.

  1. Дитячі меблі повинна бути безпечною. Тут грає роль і матеріал, і дизайн самого корпусу. Гострі кути і вишукана фурнітура тому і відсутній в дитячих закладах, що може нанести травму. Краще вибирати меблі із закругленими краями і обшліфувати торцями, щоб навіть під час вашої відсутності ви були впевнені в безпеці дитини.
  2. Важлива і безпеку, яка незрима. Меблі на замовлення з екологічно чистих матеріалів не зашкодить здоров'ю дитини і буде приносити йому комфорт під час використання. Важливо уточнювати, чи не є зворотною стороною яскравих фарб меблів їх токсичність.
  3. Зонування простору в кімнаті дитини - важлива інвестиція порядку в усьому будинку. Якщо у дитини буде відведено місце для відпочинку, ігор та занять, йому не доведеться шукати по всьому будинку зручний куточок. Ваше завдання, розставити дитячі меблі таким чином, щоб дитина інтуїтивно розумів навіщо який елемент призначений. Крім того, має значення і бажання використовувати ці меблі, тут на допомогу прийдуть барвисті забарвлення і полюбилися декоративні елементи.
  4. Матеріал фасаду дитячих меблів повинен бути дійсно зносостійким. У процесі розвитку дитина буде вчитися застосовувати своє тіло в різних ситуаціях, відчувати його, застосовувати силу. Тому меблі обов'язково повинна бути виконана із стійкого матеріалу. Крім того, важлива її здатність з легкістю очищатися від забруднень, так ви зможете зберегти інтер'єр дитячої набагато довше.
ru ua
Разрахунок вартості