Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Меблі для ванної

Ванна кімната - потайний куточок в кожному будинку, який не завжди приймається за повноцінне приміщення. Але це даремно, адже без ванній важко обійтися і вона володіє особливою атмосферою. Якщо говорити про те, як облаштувати ванну кімнату максимально комфортно, то справа стосується не тільки сантехніки, але і меблів, адже саме вона забезпечує надійне зберігання наших речей. Як же вибрати меблі на замовлення для ванною, щоб вона була практичною і компактної?

Виготовлення меблів у ванну кімнату під замовлення

Як правило, невелике приміщення ванною не здатна помістити в себе цілу шафу або комод для зберігання банних рушників і халатів, але це з легкістю можна перетворити в іншу форму. Серед важливих елементів - це дзеркало і невелика тумбочка для зберігання особистих коштів. Допустимі габарити вам допоможе дізнатися завмер повішення з урахуванням установки самої ванни і пральної машини.

Використовуємо якісні матеріали для меблів у ванну

Перша вимога до матеріалу фасаду - стійкість до вологому середовищі. Це забезпечить вам простий догляд і збереження охайного зовнішнього вигляду меблів протягом всього терміну експлуатації. Це ж стосується дзеркала, і інших поверхонь - все повинні витримувати вплив вологи і легко очищатися від забруднень.

Соверменних дизайн меблів у ванну

Не можна не згадати про те, що з ванної кімнати теж можна зробити справжній шедевр. Переважання в дизайні декількох кольорів допоможе вам визначитися з вибором кольору меблів, а може і сантехнічних установок. Благо, на ринку зараз є керамічні вироби різних кольорів, крім традиційного білого.

Віддати належне варто того, хто береться за цей процес. Важливо оптимально вмістити максимум меблів, зайнявши мінімум простору. З метою економії в ванних кімнатах встановлюють душові кабіни, а пральну машину переносять в кухню або коридор. Якщо ви володієте великою площею під санвузол, можна встановити невелика шафа або столик з дзеркалом для зручності.

Меблі у ванну в каталозі меблів з фото виробника Corf-mebel за доступною ціною за погонний метр. Виготовлення під замовлення на власній меблевій фабриці. Купити меблі для ванної під будь-який стиль інтер'єру кімнати в розстрочку, оплату частинами кредит. Доставка та збирання. Працюємо тільки з якісними матеріалами. Приклади оформлення ванної кімнати меблями на сайті з зручною формою замовлення.

Мебель для ванной 1
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 2
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 3
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 4
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 5
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 6
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 7
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 10
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 12
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 13
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 16
Ціну уточнюйте
Мебель для ванной 15
Ціну уточнюйте
Тумба в ванную серая
Ціну уточнюйте
ru ua