RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Офісні меблі

Сучасні офісні меблі поєднує максимальний комфорт і стильний дизайн. Адже в бізнесі, як ніде, «зустрічають по одягу». Коли клієнт приходить в офіс і бачить функціонально організоване робоче простір, обставлене зручною, якісною і красивою меблями, у нього складається приємне враження про компанію, а це перший крок до ефективної співпраці. Офісні меблі на замовлення дозволить створити саме такий інтер'єр.

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

Який буває офісні меблі під замовлення?

 

Сьогодні в офісах представлена ​​меблі:

 • для керівництва;
 • для співробітників;
 • для відвідувачів або клієнтів.

 

Своєрідною передпокої офісу компанії є ресепшен. Це іміджева візитна картка організації, тому важливо добре продумати інтер'єр цієї зони. У сучасному офісі на ресепшені зазвичай встановлюють:

 • стійку ресепшена;
 • стелаж або полки для документації;
 • офісні стільці для співробітників ресепшена;
 • місця для очікування відвідувачів.

 

В ідеалі, для зони ресепшена офісні меблі потрібно виготовити на замовлення, а не придбати стандартну. Вона повинна відповідати роду діяльності компанії. Наприклад, для туристичної фірми або рекламного агентства слід замовити офісні меблі з яскравим сучасним дизайном. Хороше рішення - використовувати в інтер'єрі контрастні колірні рішення і цікаві комбінації матеріалів.

 

Меблі для робочих місць співробітників компанії підбирають з урахуванням:

 • виду діяльності персоналу;
 • кількості співробітників, що працюють в одній кімнаті;
 • особливостей взаємодії співробітників між собою в процесі виконання службових обов'язків;
 • площі кімнати і особливостей її планування.

 

У кожного офісного співробітника на робочому місці повинні бути стіл, стілець, стелаж або шафа для зберігання документів, а при необхідності - стілець для прийому відвідувачів або клієнтів. У кімнаті може розміщуватися шафа для зберігання верхнього одягу всіх співробітників.

 

Для робочих місць керівництва виготовляється меблі для офісу під замовлення. В її дизайні зазвичай відображаються особливості діяльності компанії.

Меблі для офісу: вимоги до дизайну і матеріалам

 

Офісні меблі на замовлення для кабінетів керівників та їх приймальних, конференц-залів, приміщень для нарад і переговорів, зони ресепшена виготовляється за спеціально розробленими проектами, іноді по брендбук.

 

Для дизайну меблів, призначеної для керівництва компанії, частіше вибирають класику з дорогих матеріалів: стіл з натурального дерева, крісла з шкіряною оббивкою. Допускається використання вишуканого декору. Якщо в кабінеті керівника проводяться наради, окремо встановлюється довгий стіл П-, Т-або О-подібної форми з необхідною кількістю м'яких стільців, для оббивки, яких використовують матеріали люкс-класу - натуральну шкіру, дорогий текстиль. Такий підхід до дизайну кабінету керівника вважається класикою.

 

У той же час для офісів рекламних і IT-компаній цілком допустимо виготовлення офісних меблів на замовлення для вищого керівництва в сучасних стилях хай-тек, поп-арт, конструктивізм і навіть мінімалізм.

 

Офісні меблі для керівників середньої ланки виготовляється на замовлення, але з менш дорогих матеріалів - МДФ, якісного шкірозамінника та текстилю. Сучасна штучна шкіра і замша мають дуже презентабельний зовнішній вигляд. За тривалістю експлуатації такі меблі не поступається дерев'яним аналогам, але програє по естетичним характеристикам і показникам міцності.

 

Для рядових співробітників компанії стіл і інші вироби для робочих місць виготовляють з бюджетних матеріалів - МДФ і ДСП, практичного, але недорогого текстилю в якості оббивки.

 

Для створення стильного дизайну приміщень виготовляється на замовлення корпусні меблі, яку ще називають модульної. По суті, це набір предметів меблів, конструкція яких дозволяє робити різні трансформації.

 

Досить переставити місцями кілька предметів меблів - і виходить оновлений інтер'єр. Гарнітур, виконаний в класиці з матеріалів світлих відтінків з елементами зі скла або оргскла, зробить приміщення більш просторим і повітряним.

Виготовлення офісних меблів на замовлення

 

Компанія Corf Mebel більше 10 років займається виготовленням корпусних меблів на замовлення, в тому числі для офісів. Ми зібрали команду висококласних фахівців, які можуть якісно виконати замовлення будь-якої складності.

 

Наша команда прийме замовлення, розробить під нього унікальний проект, якісно виконає всі роботи, при необхідності доставить і збере меблі. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції!

 

Виготовлення меблів для офісу нашою командою має такі переваги: ​​

 • Всі необхідні заміри виконає досвідчений заміряє. Це дозволить виготовити максимально функціональні вироби для приміщень будь-якої площі і планування.
 • Дизайнер розробить унікальний проект з урахуванням всіх побажань клієнта до функціоналу і дизайну. При виборі моделей офісних столів або інших виробів з нашого каталогу їх підженуть під необхідні розміри.
 • Фахівці допоможуть підібрати оптимальну конструкцію офісних столів та інших предметів меблів, матеріали (ДСП, МДФ, дерево, пластик, скло), колірну гамму і фурнітуру.
 • Офісні меблі виготовлять на власному високотехнологічному виробництві. Фабрична збірка виключає будь-який шлюб.

 

Якісна і доступна за ціною офісні меблі під замовлення від Corf Mebel - відмінний вибір, про який ви ніколи не пошкодуєте!

ru ua

Цена на Офісні меблі

Товар Цена
Офісні меблі 11 0 грн/м.пог
Офісні меблі 12 0 грн/м.пог
Офісні меблі 13 0 грн/м.пог
Офісні меблі 14 0 грн/м.пог
Офісні меблі 15 0 грн/м.пог
Отзывы наших клиентов
Разрахунок вартості
Язык

Згідно вашого місцезнаходження, ваша мова за замовчуванням: Українська

Обрати іншу мову для сайту: RU