RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Часті питання виробнику меблів

Які фасади для кухні краще?

Всі фасади, які ми виготовляємо є якісними і надійними, а вибір їх залежить від виділеного вами бюджету і бажаного дизайну. Ми пропонуємо різні види фасадів: натуральне дерево, фасади МДФ, облицьовані пластиком або плівкою й ПВХ. Дерево - це традиційний варіант і чиста універсальна класика. Пофарбований емаллю фасад кухні є цікавим дизайнерським рішенням і передбачає широку колірну палітру. Крім того, фініш може бути матовим або глянцевим, завдяки верхньому шару лаку. Облицювання плівкою ПВХ має таке ж різноманітність дизайну, є екологічним і безпечним варіантом, має хорошу міцність. ДСП - це популярний варіант, який використовується як в якості фасадів, так і в якості каркасів. Будь-який з обраних варіантів попередньо обговорюється перед виконанням замовлення і супроводжується видачею сертифікату.

Яка оптимальна глибина шафи?

Глибина шафи підбирається в залежності від розмірів приміщення, але оптимальний варіант - це 50 см разом з полками. Зменшення глибини зробить шафа менш містким, якщо ж вам буде потрібно більше вішалок, варто додати 10-15 см.

Що таке ПВХ?

ПВХ - це синтетичний матеріал у вигляді порошку, який використовується в якості облицювання для захисту окремих частин меблів на замовлення. Ще одне застосування ПВХ - оздоблення фасадів меблів.

З яких матеріалів виготовляється продукція компанії?

Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення меблів, які мають високу якість. Середовищ них:
 
ДСП - деревно-стружкові плити, виготовлена ​​шляхом пресування дрібних частинок Деревини в єдину плиту, розмір якої визначається в процесі шліфування. ДСП застосовується в якості фасадів для корпусних меблів.
Л ДСП - ламінована плівкою ДСП плита.
меблева кромка і кромка ПВХ - використовуються для облицювання торцевих частин меблів, приклеюється до ДСП.
МДФ - деревоволокнистих плит, виготовлена ​​з дрібної деревної стружки, спресованої при високій температурі Сполучною речовиною є спеціально оброблені смоли.

Як доглядати за меблями, щоб вона служила довго?

Температура і вологість приміщення повинні підтримуватися на повинно рівні - до 40 градусів за Цельсієм і до 70%, відповідно. Щоб на поверхні не з'являлося білих плям, уникайте попадання води на меблі, робіть прибирання за допомогою м'якої сухої тканини. Щоб на меблях не з'являлося подряпин і вм'ятин, уникайте ударів важкими предметами. Збирання плям різного походження, в тому числі жирового, усувайте за допомогою спеціальних полірувальних засобів або спиртового розчину.

У чому різниця звичайної і ламінованої ДСП?

Ламінована ДСП - деревно-стружкові плити, облицьована спеціальною плівкою. Технологія преса під впливом високої температури дозволяє плівці надійно закріпитися за поверхнею і захищати фасад від зовнішнього впливу протягом довгих років.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності