RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Кухні з барною стійкою

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
от 13 000 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
от 14 000 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
от 13 500 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
от 11 000 грн/м.пог
от 10 500 грн/м.пог
от 11 500 грн/м.пог

Барна стійка на кухні - більше не прерогатива особливих приміщень, які оформлені в стилі модерн. Сьогодні кожному доступно оформити кухню в будь-якому стилі і помістити там барну стійку, як елемент прикраси інтер'єру і як функціональне рішення для економії і зонування простору.

Кухні з барною стійкою від виробника

Барна стійка на кухні є окремою меблеву конструкцію у вигляді підлозі столу і сторешніци на підпорах, яка розташовується самостійно або частково промикается до решти меблів. Барна стійка є хорошим прикладом для використання на кухні, де кількість простору обмежена. Завдяки своїй компактності кухні з барною стійкою дозволяють розмістити там додаткові шафи і шухляди, а також використовувати в якості робочої поверхні і навіть обідньої місця.

Де купити кухню з барною стійкою в Києві?

Кожен покупець шукає найвигіднішу пропозиції для покупки. Сайт виробника дає таку можливість. Однак слід враховувати наступні параметри при виборі кухонних меблів з барною стійкою:

  • Окрема барна стійка на кухні - її виготовляють з каменю в унісон стільниці або зі скла. Розміщувати таку стійку краще не впритул до робочих поверхонь, а скоріше використовувати як декоративне рішення. Прикрасити барну стійку на кухні можна красивими підсвічуваннями, обладнати поруч навісних полки або вбудувати область зберігання підлогу найстійкішою.
  • Кухня з барною стійкою (Київ) у вигляді стола - це перш за все перегородка, яка грає роль одностороннього або двостороннього столу. За такої стійкої можна обідати або використовувати її в якості робочої поверхні. Особливість - це двосторонній підхід до стійки, що в два рази збільшує її функціонал.
  • Вбудована барна стійка в кухню - це продовження стільниці в формі літери Г. Це грає одночасно дві ролі - збільшує робочу поверхню і виступає в якості зонування приміщення.

Кухня з барною стійкою (Київ) в первинному вигляді являє собою повноцінну барну стійку, яка служить головною робочою поверхнею бармена. Таке рішення часто використовують в квартирах студіях і великих будинках, де кухні під замовлення пов'язують з їдальні або вітальні. Висота такої барной стійки значно вище, ніж інша робоча меблі на кухні, тому в комплекті знадобляться високі стільці.

Часто задавані питання
  • Який термін виготовлення кухні?

    В середньому це займає від 20 до 25 днів!

  • Які матеріали використовуєте на фасади кухні?

    Практично всі, які представлені на ринку України. Це може бути ДСП, МДФ фарбований, МДФ шпонований, фасади з натурального дерева.

ru ua
Разрахунок вартості