Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Кухні з барною стійкою

Барна стійка на кухні - більше не прерогатива особливих приміщень, які оформлені в стилі модерн. Сьогодні кожному доступно оформити кухню в будь-якому стилі і помістити там барну стійку, як елемент прикраси інтер'єру і як функціональне рішення для економії і зонування простору.

Кухні з барною стійкою від виробника

Барна стійка на кухні є окремою меблеву конструкцію у вигляді підлозі столу і сторешніци на підпорах, яка розташовується самостійно або частково промикается до решти меблів. Барна стійка є хорошим прикладом для використання на кухні, де кількість простору обмежена. Завдяки своїй компактності кухні з барною стійкою дозволяють розмістити там додаткові шафи і шухляди, а також використовувати в якості робочої поверхні і навіть обідньої місця.

Де купити кухню з барною стійкою в Києві?

Кожен покупець шукає найвигіднішу пропозиції для покупки. Сайт виробника дає таку можливість. Однак слід враховувати наступні параметри при виборі кухонних меблів з барною стійкою:

  • Окрема барна стійка на кухні - її виготовляють з каменю в унісон стільниці або зі скла. Розміщувати таку стійку краще не впритул до робочих поверхонь, а скоріше використовувати як декоративне рішення. Прикрасити барну стійку на кухні можна красивими підсвічуваннями, обладнати поруч навісних полки або вбудувати область зберігання підлогу найстійкішою.
  • Кухня з барною стійкою (Київ) у вигляді стола - це перш за все перегородка, яка грає роль одностороннього або двостороннього столу. За такої стійкої можна обідати або використовувати її в якості робочої поверхні. Особливість - це двосторонній підхід до стійки, що в два рази збільшує її функціонал.
  • Вбудована барна стійка в кухню - це продовження стільниці в формі літери Г. Це грає одночасно дві ролі - збільшує робочу поверхню і виступає в якості зонування приміщення.

Кухня з барною стійкою (Київ) в первинному вигляді являє собою повноцінну барну стійку, яка служить головною робочою поверхнею бармена. Таке рішення часто використовують в квартирах студіях і великих будинках, де кухні під замовлення пов'язують з їдальні або вітальні. Висота такої барной стійки значно вище, ніж інша робоча меблі на кухні, тому в комплекті знадобляться високі стільці.

Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
Стільниця Egger 38 мм
Біла кухня з фрезеруванням
от 14 000 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
Стільниця Egger 38 мм
Бежева кухня в скандинавському стилі
от 13 000 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
Кухня білий глянець з барною стійкою
от 13 000 грн/м.пог
Фурнітура Blum
Фарбовані МДФ-фасади
Стільниця Egger 38 мм
Кухня з антресолями у біло-сірих тонах
от 11 000 грн/м.пог
ru ua