Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Шафи купе з піскоструминним малюнком

Останнім часом все більшої популярності набирають шафи купе з нанесеним малюнком. Причина тому, особлива привабливість такого шафи і можливість створити оригінальний дизайн з нанесеним малюнком. Гарний малюнок надає елемент розкоші і стилю будь-якого інтер'єру квартири або будинку. Існує не мало способів нанесення малюнка на дзеркала шафи купе і найсучаснішим можна назвати нанесенням за допомогою пескостуйной обробки.
 
Завдяки піскоструминної обробці, дизайн меблів ставати повністю індивідуальним і стильним. Малюнок на дзеркала шафи наноситися піскоструминної установкою під високим тиском.
Шафи купе з піскоструминним малюнком від виробника
Коли планується ремонт квартири або комплексний ремонт всього приміщення, він являє собою не просто фарбування стін і стель, а повне зміни інтер'єру. Причиною тому є наше прагнення до красивого і бажання внести більше фарб в наше життя. Особливої ​​стилю в інтер'єрі надають піскоструминні малюнки на склі або дзеркалах шафи купе. Саме тому шафи купе на замовлення з пескоструем по праву можна назвати іконою стилю сучасного інтер'єру.
 
Фото готових шаф, зроблених в нашій компанії можна подивитися в каталозі по фото. І безсумнівно оцінити всю красу малюнка на дзеркалах шафи можна оцінити по достоїнству. Для того, щоб виріб зберігало свій гарний зовнішній вигляд і було захищене від бруду і пилу рекомендуємо спеціальні лаки для догляду за такого роду виробами. Замовити виготовлення шафи купе з піскоструминним малюнком в Києві не складе особливих зусиль. Оформити заявку можна за телефонами нашої компанії або в офісі.
ru ua