RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Шафи-купе в вітальню

Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Шафа-купе - це одна з найбільш вдалих розробок дизайнерів меблів. Вона дозволяє правильно організувати простір в приміщенні, допомагає утримувати речі в порядку і прикрашає будинок. Свою назву місткі шафи-купе отримали завдяки дверцят, що розсуваються вправо\вліво.

Сучасні шафи-купе для вітальні, передпокою, коридору, офісу виготовляють з ДСП, ДВП і МДФ. Для виробництва дверей в Києві застосовують пластик, бамбук, дзеркала, скло з фотодруком, вітражами, піскоструминні.

Особливості шаф-купе

Сьогодні в Києві можна зустріти велику різноманітність таких меблів. Перш ніж купити шафу-купе, варто розібратися з усіма «тонкощами» вибору. Потрібно розуміти, що дані вироби діляться на два типи.

 • Вбудовані. Такі шафи встановлюються між стінами, стелею і підлогою. До них кріпляться і всі нутрощі гардероба. Матеріалів на виготовлення таких меблів йде менше, отже, і обійдеться вона недорого. Вбудовані шафи-купе зазвичай виготовляють за індивідуальними розмірами. Надумавши змінити місце проживання, така шафа, швидше за все, доведеться залишити в старому приміщенні.
 • Корпусні. Це окремо розташовані шафи-купе (дивись на фото). Вони складаються з бічних і задніх стінок, підлоги і верхньої частини. Такі меблі не потрібно кріпити до стін і стелі. Відповідно її можна переміщати в приміщенні і перевозити. Як і вбудовані, корпусні шафи-купе виготовляють на замовлення, а можна купити готові зі складу.

Крім типу монтажу, гардероби з розсувними дверцятами відрізняються типом кріплення дверей. Вони бувають підвісними або ніжнеопорние.

 • Підвісні конструкції в основному використовуються в корпусних гардеробах, тому що двері кріпляться на корпус.
 • Ніжнеопорние система встановлюється безпосередньо на підлогу. Вона застосовується у вбудованих шафах і тому, дуже важливо, щоб підлога була рівною.

Розсувні системи бувають алюмінієві і сталеві. Ціна сталевий нижча, але така конструкція може деформуватися в результаті перепаду температури. Внаслідок цього вона стає нестійкою і більш гучною.

Алюмінієва система має більш високу вартість, але вона довговічніше і практично безшумна.

Внутрішнє наповнення шкафа купе

Внутрішнє наповнення шафи-купе не менш важливо, ніж зовнішній вигляд. Купуючи готовий виріб, покупцеві особливо вибирати не доводиться. При виготовленні шафи-купе в Києві на замовлення планувати наповнення краще самостійно.

Безумовно, наповнення гардероба з розсувними дверима залежить від місця його розташування. Наприклад, варіант для передпокою повинен обов'язково мати дзеркало, щоб була можливість розглянути себе в повний зріст. Непогано, передбачити підсвічування.

Класичний варіант повинен умовно розділятися на три зони:

 • нижню - для взуття, сумок, валіз;
 • середню - для полиць і вішалок, на яких будуть розташовуватися найбільш потрібні речі;
 • верхню - для менш затребуваних речей (постільна білизна, капелюхи, сумки).

Що стосується безпосереднього наповнення, то в шафі потрібно передбачити такі деталі:

 • вішало для плічок;
 • вішалки з гачками;
 • пантограф (штанга з опускається вниз механізмом), який дозволяє використовувати простір вгорі;
 • тримачі для штанів;
 • полки для речей;
 • полиці для взуття;
 • висувні ящики для дрібниць;
 • кошика для білизни.

Де купити шафу купе в Києві?

Надійність, якість і професіоналізм. Це ті вимоги, яким повинен відповідати сучасний виробник. Майже 15 років на меблевому ринку України працює компанія CORF меблі. Ми пропонуємо шафи-купе для вітальні, передпокою, коридору, офісу, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Не один меблевий магазин не зможе запропонувати продукцію, яка ідеально впишеться в ваш простір. У нас сайті або в шоу-румі, можна не тільки побачити зразки виробів, а й почитати відгуки клієнтів, врахувати їх рекомендації і досвід.

У компанії CORF меблі не тільки допоможуть втілити мрію в життя, але і підкажуть, розрахують, допоможуть з підбором матеріалу. Терміни установки дотримуються відповідно до договору. У нас ніколи не виникає питань з доставкою і установкою.

Лояльні ціни, можливість придбання в кредит або розстрочка - ми завжди знаходимо спільну мову зі своїми клієнтами

ru ua
Разрахунок вартості