RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Ортопедичні матраци

Матрац - це невід'ємна частина ліжка, яка повинна супроводжувати наш комфортний сон. Щоб забезпечити правильний відпочинок нашому хребту і всьому організму, варто вибирати правильний і якісний ортопедичний матрац, що підходить під параметри людського тіла.
 
Купити ортопедичний матрац - це основа підтримки здоров'я вашого тіла, адже худорлявим людям мул і людям із зайвою вагою необхідно розподіл навантаження тіла під час сну, щоб окремі хребетні відділи виходили з напруги. Матрац для дітей і підлітків - вельми необхідна річ, адже їх скелет продовжує формуватися до віку 25 років і крані важливо підтримувати його в правильній формі весь час. До відома, уві сні ми проводимо 40% всього часу, що істотно впливає на життєдіяльність всіх органів протягом життя.
 
Давайте розберемося, які бувають ортопедичні матраци. Перший параметр, який використовується для класифікації ортопедичних матраців - це якість пружин. Розрізняють матраци з пружинними блоками, де розташовуються декілька пружин, об'єднаними дротом різної міцності для додання всій площі ортопедичного матраца в твердому стані. Ця технологія виробництва досить доступна і підходить для тих, хто любить спати на міцній пружною поверхні і не провалюватися в товщі матраца.
 
Друга технологія - це розташування пружинистих спіралей окремо один від одного, які розташовуються в спеціальному мішку. Тут пружини працюють незалежно один від одного, устаівая незалежну пружинисту сітку. Різні ступені жорсткості дозволяють вибрати кожному клієнту необхідний варіант і облаштувати свій простір для сну найбільш зручним чином.
 
Другий параметр класифікації - це сезонність матраца. Всі моделі мають літню і зимову боку, волокна яких максимально добре адаптуються під температурні умови в приміщенні.
 
В асортименті нашого магазину CORF Меблі можна купити і безпружинні ортопедичні матраци недорого - відмінний варіант відпочивати на м'якому ліжку. Ця технологія дозволяє залишити площу матраца нерухомою, незалежно від рухів, але він підходить лише власникам ідеальної постави і тим, у кого немає інших медичних рекомендацій щодо стану хребта.
 
Замовити ортопедичний матрац в Києві з індивідуальними параметрами можна на нашому сайті, для цього зв'яжіться з менеджером і отримаєте безкоштовну консультацію. Забезпечте себе якісним і здоровим сном за допомогою ортопедичного матраца від нашого магазину.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності