RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Дзеркала для шафи-купе. Що вибрати для свого інтер'єру

Правильно розташовані дзеркала в приміщенні - запорука правильного розподілу потоку енергії і просто наявність хорошого смаку. Геометрична і світлова гра можлива завдяки цим відображає поверхонь, що ще в давні часи приваблювало людей. Використання в інтер'єрі дзеркал можливо в багатьох варіаціях, але крім прямого призначення х ще робить прикрасою будь-яких меблів.
 
У житловому будинку або квартирі все рідше можна зустріти окремо висить дзеркало, їх стали поєднувати з шафами, дверима, комодами і трюмо. Найпопулярніший варіант - це шафи купе Київ з дзеркалом.
 
Розташоване на фасаді двері дзеркало дозволяє забезпечити декоративну функцію, візуально розширити простір, і заощадити місце.
Яке ж вибрати дзеркало для шафи-купе?
 
На це питання кожен може дати по кілька варіантів відповідей, іноді навіть дуже нестандартних. Перш за все, придивіться до традиційних дзеркал - велике відображає полотно неймовірно трансформує простір навіть самої маленької кімнати. Якщо завдання стоїть складніше, дзеркало для шафи можна використовувати в якості декорації. Для цього служать піскоструминні напилення, візерунки яких створюють неймовірно приємну атмосферу. Малюнки на дзеркалі - ще один варіант яскравою декорації. Комбінуючи ці техніки на полотні дзеркала, можна домогтися чарівного ефекту.
 
У продажу існують і інші види дзеркал, особливо бронзове. Затемнений відтінок дозволяє створити ефект залитого сонцем приміщення, м'якого і затишного. Це ідеальний варіант для спальні і вітальні. Ну а якщо стандартні дизайнерські рішення дуже прості для інтер'єру вашої квартири, придивіться до відтіночним дзеркалам - синім, зеленим, графітовим. За їх допомогою можна досягти монохромного дизайну інтер'єру або навпаки - створити виразний контраст.
 
Експерименти з дзеркалами можна продовжити в сфері Фен-шуй, змінюючи їх розташування, ракурси і навіть кут. І не забувайте, що вдалий вибір дзеркала - це запорука успіху для всіх мешканців будинку, адже власне дзеркало повинно знати, що ви «на світі всіх миліше ..
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності