RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Як вибрати кутову кухню?

Квадратні і прямокутні приміщення, облаштовані таким чином, служать вкрай зручною зоною для розміщення всього необхідного, при цьому зберігається досить вільного простору для переміщення по кухні.
 
кутові кухні
 
Чому кутові кухні від виробника дуже зручні?
Стандартне планування кухні, на яку орієнтуються фабричні виробники, підходить для дійсно просторих приміщень. А ось щоб обладнати кухню ергономічно і недорого, варто віддати перевагу кутові кухні від виробника. На замовлення виробляється набагато більше функціональні меблі - з урахуванням особливостей помещенія.Рабочая поверхню кутовий кухні на замовлення є дві панелі, що прилягають один до одного під прямим кутом. Це дає можливість розмістити в кухонній зоні якомога більше необхідних елементів - мийку, плиту, обробну поверхню.
 
Що стосується відсіків для зберігання, то навісні шафи і нижні відділи точно повторюють форму стільниці. Особливою перевагою такої гармонії є створення «потаємних» зон для зберігання, які задіюють кутову зону, але приховують її від сторонніх очей.
 
Оригінальні рішення для кухні
Кутові кухні від виробника можуть бути частиною оригінального планування навіть для великого приміщення. Один з варіантів - це розміщення острівної панелі по центру кухні, яка є досить громіздкою. Щоб не з'їдати багато кухонного простору, відмінним рішенням буде використовувати кутову планування меблів, в якій розмістяться два елементи робочого трикутника.
 
Для кухонь, які переходять в балконний приміщення, кутова меблі від виробника буде вкрай зручною. Зберігаючи всі робочі поверхні, одна частина приміщення буде повністю звільнена для вільного переміщення, яке буде активно використовуватися. Крім того, заощадивши місце на кухонному гарнітурі, можна дозволити собі вишуканий обідній стіл і розкішні стільці, які точно оцінять гості будинку.
 
Чи варто замовити кутові кухні у виробника?
Віддаючи перевагу замовлення меблів у перевіреного виробника, ви довіряєте справу фахівцям своєї справи. За вказаний термін майстри втілять в життя ваш індивідуальний замовлення, аналога якому ви не знайдете в сусідніх квартирах і магазинах міста. Щоб оформити кухні під замовлення в Києві від виробника, звертайтеся до наших менеджерів вже зараз.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності