RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Догляд за кухнею

Кухонні меблі - це природна робоча поверхня в даному приміщенні, що виправдовує постійний вплив на неї. Що стосується забруднень, вони тут з'являються швидше, а усувати їх доводиться постійно, якщо не хочете, щоб вони перетворилися в вічний омертвів шар. Поради по догляду за кухнею, наведені нижче, допоможуть вам зберігати охайний вигляд кухонних меблів, незалежно від реального терміну експлуатації.
Як зберегти яскраві фарби в кухні?
Як не дивно, але барвисті кухонні фасади тьмяніють не тільки від шару побутової пилу і відкладень під час приготування їжі. Істотний вплив має природне світло, який сповна пощастило спостерігати власникам приміщень з сонячної сторони.
 
Якщо вам хочеться обладнати кухню в насичених відтінках, варто надавати перевагу акрилові матеріали, а також фарби на водній основі і лаки.
 
Регуляція рівня вологості
Кухня - одне з тих приміщень, де постійно відбуваються коливання вологості. Вони залежать від інтенсивності використання електроприладів, а також вручений поверхні та мийки. В цілому, різкі перепади можуть значно вплинути на функціональності кухонного гарнітура і навіть пошкодити структуру фасаду. Найбільш доступний і природний спосіб нормалізації температури і вологості на кухні - це провітрювання приміщення.
Краса стільниці та інших поверхонь
Чистота на кухні - запорука довговічності робочих поверхонь і всієї меблів в цілому. Стільниця з будь-якого матеріалу з часом стирається і пошкоджується, але цей процес може прискорити вплив вологи і води. Ділянки, які знаходяться поруч з мийкою, слід ретельно протирати сухою тканиною, щоб позбавлятися від надлишків вологи.
 
Своєчасний догляд відноситься і до будь-яких плям - не слід залишати їх на потім. Ті ділянки кухні, куди слабо потрапляє природне джерело освітлення, слід регулярно протирати сухою тканиною, щоб уникнути утворення цвілі від зайвої вологості.
Агресивний висновок плям
Існують забруднення, які не видно неозброєним оком, але з часом вони накопичуються і надають меблям просто недоглянутий вигляд і старить її. Для їх видалення часто використовуються досить агресивні засоби, який ефективно справляються, але не дуже безпечні в застосуванні. Склад таких коштів перенасичений хімічними елементами, що не рекомендовано використовувати поблизу продуктів харчування і побутовою технікою, пов'язаної з приготуванням їжі.
 
Генеральне прибирання двічі на рік можна провести за їх допомогою, добре провітрити приміщення після цього. Для регулярного же використання варто звернути увагу на більш щадні чистячі і миючі засоби, добре, якщо вони будуть органічними.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності