RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Кутовий шафа купе

Сучасний інтер'єр будинку не обходиться без використання різних видів шаф. Вони дозволяють оптимізувати простір і делікатно приховати від інших певні моменти.
Одним з найбільш поширених продуктів є кутовий шафа-купе для коридору або вітальні. Замовити його виконання можна на спеціальних сайтах, де вам нададуть повну інформацію про цих виробах.
Де купити кутовий шафа купе під замовлення?
Підготовчий етап. Зробити кутові шафи купе самостійно можливо, але для цього слід мати певні навички роботи з подібним матеріалом, для якісної реалізації задуманого. Перед тим, як приступати до виготовлення кутового шафи, необхідно виконати кілька простих рекомендацій:
 
В першу чергу слід намалювати макет виробу. Зробити це можна за допомогою спеціальних дизайнерських програм, де існує можливість розрахувати реальні габарити кожного елемента. Це дуже важливо, тому що дозволить вам адаптувати шафа під ваші житлові умови.
 
Після того, як ви визначилися типом вироби, необхідно підібрати матеріал під дизайн вашої кімнати. Найчастіше для цього використовують ламіноване в конкретний колір ДСП. Придбати його можна в будівельних магазинах або замовити виконання під конкретний колір.
Виготовлення конструкції кутового шафи
Облаштування кутового шафи відбувається в кілька етапів:
Спочатку необхідно порізати заготовки згідно план-схеми на окремі деталі. Зробити це можна і вдома, але бажано довірити це спеціальним організаціям. Це дозволить отримати рівні і якісні краю, які буде легко стикувати.
 
Потім потрібно купити фурнітуру і спеціальні кріплення (конформат і т.д.). Також вам знадобиться спеціальний інструмент, що дозволяє працювати з даними кріпленнями.
 
Збірка кутового шафи купе починається з каркаса конструкції. Щоб не поплутати деталі, їх бажано відразу розташувати за певними розмірами і призначенням. Між собою кріплення відбувається за допомогою спеціальних саморізів або інших кріплень.
 
Коли каркас зібраний, можна приступати до кріплення стінок і поличок. Для цього також використовується спеціальне кріплення. При цьому слід ретельно проводити всі виміри, щоб не поплутати конкретні елементи, що відрізняються на невелику довжину.
 
Збірка шафа закінчується монтажем дверей. Вони можуть бути орними або розсувними. У другому випадку вам необхідно придбати спеціальні напрямні, на які вони і будуть кріпитися.
Облаштування кутового шафи купе самостійно займе досить багато часу, що не завжди є оптимальним варіантом. Бажано купувати такі конструкції вже в готовому вигляді і при бажанні збирати самому.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Язык

Згідно вашого місцезнаходження, ваша мова за замовчуванням: Українська

Обрати іншу мову для сайту: RU