RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Стилі дизайну меблів на замовлення

У кожного власника квартири при затії ремонту в голові, напевно, є парочка ідеальних ескізів, які він давно мріє втілити в життя. На це впливали і телепередачі, і журнали, досвід друзів і сусідів, може навіть враження від культури інших країн. Натхнення і зразкове облаштування в ваших думках, на жаль, далеко не завжди втілюється масовим виробництвом, особливо якщо мова йде про ексклюзивні ідеях змішування стилів або інноваційних технологій.
 
Кухні на замовлення зможуть задовольнити будь-які ваші забаганки в дизайні і створити цікаві рішення для вашого приміщення. Ми беремо в обробку меблі на замовлення будь-якої складності, так що замовити меблі ви можете не тільки для своєї квартири йди будинку, але і для офісу і підприємства.
 
Особливості вибору меблів для кухні
Про смаки і труднощі вибору чи варто говорити, адже побажання навіть серед членів однієї сім'ї часто досить суперечливі. Проте, наш майстри беруться втілювати роботу ваших замовлень з великою охотою, допомагаючи визначитися з напрямком в дизайні при необхідності.
 
Класичний дизайн - приклад стабільності, простоти і стриманості. Кращий для людей практичних і спокійних. В основному фасади виконані в нейтральних темних тонах, стільниця виконана з невеликим відтіночним контрастом, фурнітура максимально проста і ненав'язлива. Навісні шафки і шухляди декоруються різьбленням або вставками з матового скла. Іноді вдаються до дизайну аплікаціями або вітражами. У такій кухні органічно виглядає м'яке тепле освітлення, строгі високі стільці, які створюють атмосферу ретро стилю. Щоб урізноманітнити лаконічні і прості фасади, використовується декоративний посуд або гра з підсвічуванням, м'які меблі доречно використовувати з обробкою з текстилю.
Імперський шик - теж свого роду класика, але тільки в розумінні епохи класицизму. Тут є місце гучним деталей і роздоллю для художньої фантазії. Якщо ви опинитеся великим фанатом вишуканих манер, чітких ліній і первозданних архітектурних традицій, вам припаде до смаку цей стиль. Кухня - справжній потік мистецтва, який відображається і в меблів. Для імперського шику необхідні великі площі приміщення, щоб вмістити всю велич і залишити місце насолоди, який мав би перетворитися на зайвий тиск. Для цього стилю характерні світлі відтінки дерева і каменю, фурнітурі приділяється не меншу увагу - вона повинна відповідати загальній атмосфері. Якщо кухня є ще й їдальнею, доречно витримати стилістику за допомогою вишуканих фіранок, посуду та інших декоративних елементів. Робочі поверхні можуть перегукуватися з оздоблювальними елементами на меблів, і меть бронзові і золоті відтінки, це надає кухні ще більш розкішного вигляду.
Модерн - традиційне перевагу, яке вміщує функціональність і сучасні тенденції. Це яскравий і динамічний стиль, який містить контрастні поєднання, різні фактури, тяжіє до металевої обробці і підходить як для спокійних, так і ексцентричних володарів кухні. Досить непросто описати всю палітру різноманітності, яку можна втілити в рамках цього напрямку - тут використовуються дерев'яні і квіткові мотиви, головним чином акцент зроблений на поєднанні. Робочі поверхні в максимальному контрасті з технікою, яку краще підібрати в кольорі металік. Фасади в яскравих насичених відтінках, але без зайвого декору - все акценти розставляє колір і гра освітлення.
Скандинавський стиль - втілення простоти і сучасності. На відміну від модерну, він ненав'язливо підкреслює характер володаря кухні, і швидше за покликаний доповнити загальний інтер'єр квартири, ніж стати самостійним зразком. Фасади виконуються з дерева і ДСП, в основному одягнені в світлі кольори і візуально створюють атмосферу легкості. Що стосується фурнітури, тут чистий мінімалізм, який виконує допоміжну функцію і не загострює на собі увагу. Можлива доробка у вигляді аксесуарів, яка і задає бажаний настрій. Ідеальний приклад кухні в скандинавському стилі - біло-сірі або світло-блакитні фасади, приглушене освітлення і техніка кольору металік.
Еклектика - вільний стиль, що дозволяє створити індивідуальну атмосферу і неповторний дизайн. Якщо ви не визначилися з найбільш виграшним стилем або бажаєте поєднати воєдино елементи кількох напрямків, це те, що вам потрібно. Майстри з багаторічним стажем врахують ваші побажання по кольоровим і фактурним рішенням, після чого ваша кухня стане індивідуальним витвором, не схожим на шаблонні дизайнерські рішення.
Стилі дизайну меблів на замовлення
 
Як оформити заявку на виготовлення меблів для кухні
Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію по будь-яких питань і зробити замовлення меблів, кухні на замовлення в свою квартиру або офіс. Компанія Corf Mebel надає тільки якісні послуги і матеріали власного виробництва і гарантує довгий термін служби меблів, яку виготовляє індивідуально під замовлення. Обладнайте свій будинок разом з нами, ласкаво просимо.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності