RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Шафа-купе для спальні

Спальна кімната - святиня господарів, яку не часто відвідують гості будинку. Саме тут панує затишна індивідуальна атмосфера і є можливість створити саме такий інтер'єр, який посприяє релаксу. Важливо також зберігати просторову гармонію в приміщенні спальні, так як головний акцент все ж залишається за спальним ложе. Але сучасна тенденція багатофункціонального використання меблів навела на значні експерименти в області планування кімнати.
Шафі-купе для спальні стали одним з результатів цих експериментів, так як по праву вважаються найбільш ергономічними і функціональними. В якості альтернативи звичайним шаф з орними дверима, шафа-купе не з'їдає простір навіть у відкритому стан, а роликові механізми без праці переміщують дверні полотна в потрібному напрямку.
Хитрощі шаф-купе для спальної кімнати
Сучасні планування квартир і житлових приміщень вийшли далеко за рамки стандартів, чому доводиться бути більш винахідливим при підборі меблів. При облаштуванні кімнати типу мансарда або приміщення, в якому є ніші (інші об'ємні вишукування) зверніть увагу на вбудована шафа-купе. Це шафа, в якому одна зі стінок замінена стіною, а за нею закріплені інші частини споруди. Це дуже практично для тих випадків, коли звичайні шафи-купе не вписуються в габарити приміщення.
Візуальне оформлення шафи-купе
Дизайн не менш цікавий аспект в оформленні шафи, ніж його наповнення. Біля дверей розсувного шафи є важлива перевага - вони виконують декоративну функцію. На дверних панелях можна розмістити все, від дзеркала і до картинок з фотодруком.
Кожне з рішень індивідуально і підходить для окремих видів спалень, а ось дзеркало - найбільш універсальний варіант. Дзеркальна дверцята зробить приміщення візуально просторішим і світлим, створить більше обсягу і пожвавить його. У комбінації з різними вставками зі скла, металу або дерева шафа-купе виглядає ще більш цікаво.
 
Що стосується наповнення - шафа-купе в спальні повинне мати досить великі відсіки для зберігання. Якщо він буде також виконувати функцію гардероба, не забудьте про штанги для вішалок і ящики для зберігання дрібниць. Практичність шафи в спальні полягає в тому, що його місткість ховається за витонченими розсувними дверима, а їх привабливий дизайн урізноманітнює інтер'єр кімнати.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості