RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Організація кухонного простору

Приміщення кухні - це місце в будинку, де збирається вся сім'я для вечері або сніданку, щодня готується їжа і не обходиться без дружніх застіль. Саме тому організація кухонного простору вкрай важлива для зручності щоденного використання.
 
 
Відмінність дизайнерських рішень кухні від інших кімнат у квартирі полягає в тому, що більшість з кухонних атрибутів - невід'ємні, і розміщувати їх необхідно в обов'язковому порядку, який би площею не володіла кухня. Сьогодні ми розглянемо декілька правил і прийомів дизайну кухні, що допоможе вам ефективно провести ремонт або перестановку в рамках кухонного простору.
Ергономічність - прерогатива сучасності
Нинішні дизайн проекти передбачають розробку таких інтер'єрів, які будуть не тільки практичними у використанні, але і привабливими. Мало того, удар на ергономічність кухонного простору заволодів фантазією дизайнерів і проектувальників меблів. Сьогодні ми маємо можливість розмістити на кухні вбудований в меблі холодильник або посудомийну машину, використовувати стіл-трансформер або купити багатофункціональний комбайн, який в складеному вигляді займає мінімум місця.
 
Цей метод актуальний на кухні будь-якої площі. Для оформлення кухні в стилі мінімалізм, мінімум фактур і монохромні фасади відмінно впишуться в баланс з такими ж стінами і плиткою в одній колірній гамі. А на тих кухнях, де зовсім мало місця, легше вдаватимуться експерименти з приготуванням їжі при використанні багатофункціональних речей. Не забувайте лише про те, що вбудовану техніку варто підбирати перед тим, як купувати меблі на замовлення, щоб врахувати індивідуальні параметри і особливості.
Кухонна композиція як твір мистецтва
Щоб організувати простір в кухні правильно, варто добре попрацювати. Золоте правило на кухні - це правило робочого трикутника. Згідно з ним холодильник, плита і мийка повинні розташовуватися на вершинах трикутника з приблизно однаковими сторонами. Це забезпечує комфортне пересування по кухні без витрачання зайвих метрів на 4,5. Добре, якщо на одній зі сторін буде також лежати обробна поверхню.
 
Друге правило на кухні - це стіл або стільниця з різнобічним підходом. Щоб перебувати на кухні в процесі приготування їжі було зручно більше, ніж одній людині, підхід до робочій зоні оброблення повинен бути вільним, а ширина проходу становити не менше 0,8 метрів.
 
Дуже важливо підібрати правильну висоту столу і стільниці - обробна поверхня повинна розташовуватися на 15 сантиметрів нижче, ніж ваша рука, зігнута в лікті під кут 90 градусів. Висота навісних шаф і полиць верхнього ряду не повинні перевищувати зоною доступу господаря без допоміжних засобів. В іншому випадку, важкодоступні зони можна використовувати для зберігання рідко використовуваних речей.
 
Обідня зона може розташовуватися безпосередньо в кухні або їдальні. У разі близькості обіднього столу до шаф, відстань для проходу має бути комфортним в разі зайнятого сидячого місця уздовж нього.
Фасади кухні як основа стилю
Сьогодні прийнято оформляти інтер'єр з акцентом на меблі, її фактуру і форму. Строкаті шпалери з активними принтами відійшли на другий план. Тому вибір матеріалу для шаф і стільниці багато в чому визначає ваш смак і стиль приміщення.
 
Фасади традиційно виготовляють з дерева з покриттям МДФ, є багато варіацій натурального дерева для вишуканості і витонченого стилю. Поверхня стільниці можна вибрати серед натурального або штучного каменю, з яким найпростіше справлятися в догляді, а виглядає він вельми натурально. Металеві поверхні дряпаються і скоріше є винятком з правил, хоча виглядають дуже естетично в рамках сучасного стилю.
 
Кухонний фартух на подив багатьох - це не тільки кахельна плитка. Його можна декорувати за допомогою вогнетривкого скла будь-якого відтінку, алюмінію або натурального каменю. Важливо подбати про захисні властивості матеріалу для цієї зони, так як вона буде піддаватися впливу високої температури, пара, воді і забруднень.
Колір - запорука атмосфери в кухні
Відтінок фасадів, стін і робочої поверхні стає визначальним настрій на просторах кухні під замовлення Київ. Традиційно ми вважаємо за краще або яскраві кольори фасадів (синій, зелений, оранжевий, червоний), або ж схиляємося до нейтрального (фасади під дерево або мармур, молочний білий, бежевий, темно-бордовий, коричневий).
 
Підвищенню настрою та апетиту сприяють насичені і життєрадісні кольори, виключаючи кислотні, начебто салатового і рожевого. Спокою і розслабленій атмосфері допоможуть теплі відтінки бежевого і пісочного, а також натуральні деревні фактури.
 
Не забувайте, що від освітлення в кухні також залежить загальна атмосфера, тому вибирайте достатній рівень освітлення, комфортний для очей. Позитивно впливає на процес прийому їжі тепле світло, в той час, як під лампою холодного спрямованого світла всі продукти набувають непривабливий тьмяний відтінок
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності