RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Меблі на замовлення на Позняках

Якщо вам доводилося міняти меблі для кухні та кімнати, самостійно купувати шафи-купе, то вам запам'яталися довгі розмови з продавцями, проблеми через невідповідність розмірів, замовлення неякісних виробів онлайн тощо. До того ж меблювання приміщень – один із головних пунктів Статті витрат під час ремонту, вартість буває занадто великою. Всіх цих проблем можна уникнути, якщо замовити меблі на кухню та інші кімнати, виготовлені з високоякісних матеріалів спеціально під параметри квартири. Компанія CORF Mebel виготовляє меблі на замовлення в районі Позняки, в територію доставки входить весь Київ.

меблі на замовлення в Києві

Чому варто замовити виготовлення меблів?

Придбати меблі на замовлення з доставкою до Позняків вигідно завдяки таким особливостям роботи компанії CORF Mebel:

1. Відповідність розмірам. Стандартні меблі на замовлення можуть не співпадати з параметрами кімнати, буває важко підібрати гарнітур, вбудоване купе або окремі його частини. Шафи повинні точно збігатися за висотою та шириною. Замовлення виготовлення меблів на кухню та інші кімнати супроводжується приїздом на місце фахівця, який виконує обов'язкове вимірювання приміщення. Перед підписанням договору здійснюється виїзд замірника на місце, можна оформити замовлення кутової тумбочки або полиці.

2. Індивідуальний дизайн. Кухня та ванна кімната вимагають індивідуального підходу до дизайну. Майстри фабрики CORF у районі Позняки врахують усі ваші побажання, а зовнішній вигляд майбутнього інтер'єру можна оцінити за допомогою професійної візуалізації. Індивідуальне замовлення допоможе створити неповторну обстановку, де всі речі будуть такими, якими ви їх представляли.

3. Зміна кількості предметів гарнітури. Якщо стандартний набір складається з фіксованої кількості предметів, замовлення індивідуального гарнітура меблів дозволяє коригувати їх кількість, кількість полиць у шафі-купі.

4. Поліпшена функціональність. Кухня та передпокій мають бути функціональними та ергономічними. Шафи тут максимально заповнюються побутовими предметами. Замовлення гарнітури меблів на Позняках та у всьому Києві дозволить майстру врахувати ваші вимоги та при необхідності додати зайву полицю, замки, зробити потаємні відділення.

Компанія CORF Меблі виготовлять меблі на замовлення Позняки та в інших районах столиці швидко, якісно, ​​з урахуванням усіх ваших вимог.

шафи купе на замовлення

Які меблі ми виготовляємо?

Компанія Corf Mebel, розташована в районі Позняки, виготовляє меблі на замовлення таких різновидів:

 • гарнітури для кухні;
 • комплекти для передпокоїв;
 • шафа-купе;
 • гардероби;
 • меблі для спалень;
 • стелажі та шафи;
 • меблі для дитячих кімнат;
 • офісні та комп'ютерні столи;
 • меблі для ванних кімнат та туалетів;
 • меблі для робочих просторів.

Всі вироби на замовлення для коридорів, кухні, спальні та інших приміщень відрізняються ергономічністю, комфортом, високою якістю складання. Кожне замовлення вимагає індивідуального підходу та уваги до деталей. Тому виробництво відбувається із використанням екологічних високоякісних матеріалів.

Переваги замовлення в Corf Mebel

Щоб оформити меблі на замовлення Corf Mebel з доставкою в Позняки та інші райони столиці, залиште заявку онлайн. Перегляньте каталог меблів на замовлення для кухні, спальні та інших кімнат, модель, що сподобалася, ми виготовимо згідно з виміром. Ви також можете створити гарнітур із власним дизайном, який втілять наші майстри. Вибираючи меблі в Corf Mebel, ви отримуєте:

 • якісно виконану роботу;
 • екологічні матеріали;
 • низьку ціну за погонний метр;
 • кваліфіковане складання.

Якщо ви шукаєте меблі на замовлення Позняки, звертайтесь до Corf Mebel, створіть інтер'єр своєї мрії! Всі контакти наведено на офіційному сайті.

ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності