RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Меблі для маленької кухні

Маленьке простір на кухні стало бідою не для одного десятка господинь. Але при ремонті є можливість організувати простір максимально зручно і функціонально. Використавши кілька наступних прийомів, невелика площа вашої кухні не завадить їй бути, як і раніше найпрактичнішою частиною в будинку.
 
Колір меблів для маленької кухні
Світла палітра відтінків кухонного простору буде виглядати набагато краще, ніж важка. Легкість і легкість світлих ненасичених квітів допоможе візуально розширити простір на кухні. Якщо ж вам до душі колірні експерименти, протилежні стіни можна пофарбувати контрастними кольорами однаковою насиченості. Тоді кухня заграє новими фарбами, а найголовніше - неординарний підхід змусити створити візуальну ілюзію ширини простору.
 
Освітлення в маленькій кухні
Природне і штучне освітлення кардинально відрізняються за ефектом, який створюється в приміщенні, особливо маленькому. Але ніщо не заважає вам створити дві різні обстановки в протилежні пори доби. Найкращим варіантів для кухні буде максимум природного світла в денний час - великі вікна і мінімум фіранок. Увечері ж знадобляться лампи і світильники з потужним потоком світла, який буде органічний по колірній температурі з палітрою стін і фасадів кухні.
Планування маленької кухні
Розставити кухонні меблі правильно - запорука успіху. На кухні дуже важливо мати доступ до робочих поверхонь без перешкод і зберігати достатній простір для пересування. Краще все з цим впорається однорядная планування, де всі об'єкти розташовуються уздовж стіни. Якщо обідня зона потрібна невелика, можна продовжити ряд меблів в Г-подібну лінію. Тоді місця на кухні стане менше, але розташованих об'єктів більше.
 
Правильне використання простору маленької кухні
Щоб максимально функціонально облаштувати маленьку кухню, використовуйте всі можливі вільні зони. Додатковим місцем для зберігання можуть бути навісні шафи з великою висотою, нехай і доступ до них буде не одноступінчастим, це дуже практично. Невелика кількість ящиків для зберігання можна доповнити гачками та металевою фурнітурою, яку можна розміщувати між шафами і полицями для зберігання кухонних приладів. Можна встановити барну стійку, яка послужить обідньою зоною, а під нею розташувати шафи або ящики, облаштувавши зону для зберігання.
 
Використавши ці невеликі хитрощі, кухні під замовлення будуть вміщати все необхідне, радуючи своїх мешканців. Найважливіше в інтер'єрі цієї затишної зони в квартирі - це гармонія і особлива атмосфера, до чого і варто прагнути, плануючи інтер'єр.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості