Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
corf-mebel@ukr.net
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість

Для дитячих установ

Меблі для малюків істотно відрізняється від тієї, що звична для дорослого в повсякденному житті. Але обладнати дитячі установи з урахуванням всіх правил просто необхідно, адже кожен з нас турбується про безпеку і комфорт своєї дитини. Сьогодні ми розповімо кілька відмінних рис дитячих меблів, щоб при її замовленні ви знали на які параметри варто звернути увагу.

Купити меблі під замовлення для дитячих установ

Безумовно, розміри меблів для дітей молодшого та дошкільного віку відрізняються, тому варто робити її на замовлення. Від цього залежить зручність і елементарні умови комфорту дитини, який знаходиться поза домом. Щоб дитина могла без праці діставати свої речі або іграшки, шафки повинні наближено відповідати його росту, все полички і гачки розташовуватися в зоні доступу рук.

Качетсвенно матеріали меблів для дитячого садка

Найважливіше для безпеки дитини - це матеріали всіх предметів, які його оточують. Меблі на замовлення не є винятком, тому повинна бути виконана з натуральних і екологічно чистих матеріалів, забарвлена ​​нетоксичними видами фарби. Для шаф, стільчиків і ліжок, як правило, вибирають натурально дерево, ДСП або МДФ, що володіють всіма перерахованими вище властивостями. Міцність. Меблі для дитячих установ повинна обов'язково бути міцною і витривалою. Конструкції хоч і невеликих розмірів, здатні виносити навантаження і пошкодження прослужать довше за все, і не будуть піддавати дітей небезпеці отримання травми.

Колір меблів для дитячих установ

У дитячому садку або школі, колірна палітра істотно впливає на світосприйняття стрімко зростаючих дітей. Важливо оточити малюків яскравими фарбами, щоб сформувати атмосферу радості і створити гарний настрій. Яскраві, але не отруйні відтінки додають енергії та підвищують рівень активності малюків, що так необхідно їм у ранньому віці.

Меблі для дитячих установ в каталозі меблів з фото виробника Corf-mebel за доступною ціною за погонний метр. Виготовлення під замовлення на власній меблевій фабриці. Купити меблі в дитячий сад під будь-який стиль інтер'єру кімнати в розстрочку, оплату частинами кредит. Доставка та збирання. Працюємо тільки з якісними матеріалами. Приклади меблів для дитячих установ на сайті з зручною формою замовлення.

ru ua