RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Кухонні меблі з фурнітурою BLUM

Сучасна фурнітура австрійської компанії BLUM відповідає найвищим стандартам європейської якості. У чому особливість даної фурнітури? Всі елементи фурнітури BLUM продумані до дрібниць, починаючи від зручної функціональності, вишуканого і ергономічного дизайну, і закінчуючи тривалим терміном експлуатації. Фахівці компанії BLUM гарантують своїм споживачам і партнерам найвищий рівень якості готових виробів і послуг.
 
Пріоритети фурнітури BLUM для кухонних меблів
Які пріоритети отримує клієнт? Фурнітура BLUM цілому розрахована на неперевершені можливості кухонних меблів, а тому зосереджена на досконалих і плавних рухомих властивості комплектуючих елементів. Завдяки такій фурнітурі процес відкривання і закривання рухомих частин істотно поліпшить комфорт у вашому домі.
 
Фурнітура BLUM призначена максимально якісно задовольнити потреби кінцевого користувача.
 
Цикл виробництва фурнітури починається з простеження потреб споживачів, безпосередньо впливає на розробку і конструювання нових елементів. Для досягнення високої якості виробів і тривалого терміну експлуатації, вже на стадії розробки, фахівці компанії BLUM застосовують комп'ютерні симуляції і різні тестування на піддослідних зразках.
 
Різноманітність складних механізмів BLUM
Серед великої кількості високоякісних виробів для рухливих частин кухонних меблів ви завжди знайдете:
 
підйомні механізми для різних типів конструкцій;
різноманітні системи завіс;
висувні системи для металевих ящиків;
системи для ящиків з дерева;
системи роздільників;
технології для безшумного і плавного руху;
широко функціональні конструкції шафок.
Кухонні меблі без ручок з фурнітурою BLUM
Які переваги компанії виробника? Компанія BLUM розробила ряд технологій, зокрема SERVO-DRIVE, TIP-ON, TIP-ON BLUMOTION і BLUMOTION, які дозволяють створювати різноманітні комфортні меблі з рухомими частинами без ручок. На замовлення клієнта меблеві модулі можуть бути оснащені електричними або механічними висувними системами.
 
Фахівці компанії BLUM успішно використовують сучасні інноваційні технології руху з підйомними механізмами, ящиками і дверцями без ручок. Все це відкриває перед конструкторами безліч нових можливостей в дизайні неординарних меблевих елементів без видимої фурнітури. Особливість таких меблів полягає в тому, що їх дуже легко відкривати, достатньо лише доторкнутися до фасаду рукою, коліном або стегном, і підйомники відкриваються самі собою.
 
Кухонні меблі з фурнітурою BLUM
 
Всі вироби компанії BLUM проходять різні типи випробувань, в тому числі перевірку на навантаження і якість руху підвісних і висувних елементів.
 
Технології від компанії BLUM для кухонних меблів
Провідні конструктори та інженери компанії BLUM розробили ряд інноваційних фурнітури елементів, які на 100% можуть гарантувати тривалу, плавну і надійну роботу рухомих частин меблевої конструкції, якісне і ергономічне використання корисної площі, безшумне відкривання і закривання всіх елементів конструкції. Дивіться каталог кухонь: класичні і кухні модерн.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності