RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Як замовити меблі у виробника?

Замовлення меблів в нашій компанії складається з декількох етапів і далі Ви можете отримати додаткову інформацію по кожному етапу.
 
Як замовити меблі у виробника?
 
Консультація і дизайн
Пропонуємо почати проектування меблів з безкоштовної консультації в нашому салоні. Це ні до чого не зобов'язує, при цьому ви отримаєте детальний розрахунок і ескіз проекту шафи-купе, дитячої або кухні. Проконсультуйтеся з одним з наших досвідчених консультантів з проектування.
 
На першій зустрічі обговоримо конструкцію, уважно вислухаємо побажання, щоб точно зрозуміти потреби та ідеї. Консультація по дизайну зазвичай займає близько півгодини.
 
Після консультації у зручний час, приїде наш консультант для проведення точних вимірів місця розташування меблів щоб вона ідеально вписалася інтер'єр кімнати.
 
Укладання договору
Після того як узгодили варіант планування і зовнішній вигляд - нам залишиться уточнити кілька деталей і зробити розрахунок. Запропонуємо найвигідніший варіант з урахуванням всіх знижок від постачальників. Укладаємо договір. Далі вносите передоплату за замовленням і приступаємо до виробництва.
 
виготовлення замовлення
Перед тим як віддати замовлення у виробництво наші технологи остаточно перевіряють його щоб все відповідало технічним і ергономічним стандартам. З точністю до міліметра виготовляємо замовлення. При виробництві використовуємо тільки якісні сертифіковані комплектуючі та з екологічних матеріалів. Обробка матеріалів відбувається на європейському обладнанні кваліфікованими фахівцями, тому виготовлена ​​продукція буде відповідати найвищим стандартам якості.
 
Доставка і монтаж меблів
Доставку та монтаж здійснює власна служба сервісу. Чи не допускаємо третіх осіб до виконання замовлення. Саме тому нові меблі буде встановлено нашими монтажниками, які будуть розглядати будинок як свій власний і залишать його чистим. Простежте, будь ласка, щоб в день доставки приміщення було готове до монтажу нових меблів. Нам швидше за все знадобиться трохи простору для маневрів!
 
Після установки меблів, не перестанемо піклуватися про неї. Якщо раптом щось буде потрібно, завжди зможете звернутися до нас за допомогою. У майбутньому, якщо будуть потрібні зміни в плануванні або доопрацювання меблів ми будемо поруч, щоб допомогти у відновленні. Звернувшись до нас, зможете урізноманітнити свої меблі на довгі роки.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості