RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Як правильно вибрати дитячі меблі?

Кімната для дитини - приміщення з дивовижною атмосферою. Тут спостерігається дивовижне рівновагу руху і спокою, шуму і тиші, веселощів і відпочинку. Цьому сприяє всебічному розвитку дитини. Кожен батько, піклуючись про свою дитину, підбирає для нього найкращі умови, щоб той відчував себе максимально комфортно.
В першу чергу це стосується інтер'єру дитячої кімнати, в якій він буде жити з перших днів свого життя. До неї висувається чимало вимоги: безпека, функціональність, доступність, міцність і привабливість. Поєднуючи всі ці фактори, меблі для дитячої кімнати може вважатися обраної успішно. Але як відшукати такі елементи інтер'єру і на що краще звернути увагу вибираючи меблі на замовлення?
Розміри і форма дитячих меблів
Дуже важливо, щоб меблі підходила віку малюка. Очевидно, що це стосується не всіх меблів, оскільки змінювати її доведеться дуже часто, а це недоцільно. Досить підібрати ліжко, стільці та столик по зростанню і віку малюка. Дуже важливо, щоб в ранньому віці меблі не надавала дитині загрози травми. Для цього уникайте гострих кутів на рівні зростання малюка, віддавайте перевагу закруглені краї і не дуже об'ємні деталі декору.
Який вибрати матеріал для дитячих меблів?
Важливо, щоб матеріал дитячих меблів був екологічно чистим і безпечним. Дуже часто за яскравими фарбами меблів, що позитивно для дитини, ховаються токсичні речовини і барвники. Обов'язково подбайте про цей фактор, це дасть можливість уникнути проблем зі здоров'ям. По можливості використовуйте в інтер'єрі дерево, натуральний текстиль та органічні волокна.
Який колір для дитячих меблів?
Любов дітей до всього яскравого і рухається можна задовольнити барвистою меблями. Цьому привчають у всіх дитячих установах - садках, лікарнях і торгових центрах. Створюйте казкову атмосферу, щоб підвищити сприйнятливість дитини до позитивних емоцій.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності