RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Цікаві стилі для кухні

Кухня в сучасному розумінні - це не тільки приміщення для приготування їжі, але і місце застіль, посиденьок, сімейних вечорів. У квартирах типу студія кухня грає роль їдальні, а в лофт зовсім служить зоною лаундж. Створити вдалий інтер'єр і декор кухні - завдання не з простих, тому ми сьогодні допоможемо вам ознайомитися з головними стилями, які нині популярні.
 
Що в ідеальному розумінні означає «сучасний» для приміщення? Це поєднання привабливого стилю, функціональність меблів і здатність дизайну вписуватися в загальний інтер'єр квартири. Але важливо розуміти, що сучасні тенденції в дизайні вийдуть з моди через деякий час, тому необхідно знайти золоту середину між особистими уподобаннями і строкатими ідеями зі сторінок журналів.
 
Класика як заставу елегантності
Кращі традиції класики не потребують представлення - це простота ліній, витриманість, і тонка грань між вишуканістю і мінімалізмом. Мало у кого сьогодні можна зустріти кухні в класичному стилі в рамках звичайної квартири. Класика має на увазі фактури з дерева, натурального каменю, стримані відтінки і витончені аксесуари. Такий дизайн зобов'язує продовження даного стилю в інших приміщеннях квартири, що не завжди актуально. Але сучасне розуміння класики - це дерев'яні фактури або їх імітація, простота і спокійне оформлення, що цілком підійде для любителів консерватизму.
 
Модерн як творча основа
Як ми вже згадували раніше, кухня стала виконувати набагато більше функцій, ніж своє пряме призначення. Тому якщо ви творча натура і цінуєте функціональність на кухонному терені, варто придивитися до стилю кухні модерн. Він відрізняється прямими лініями, мінімумом деталей і темними відтінками в плані кольорової палітри. Також в рамках стилю модерн на кухні дозволяється відходити від традиційної планування і додавати або видаляти деякі елементи. Багато хто віддає перевагу модерн саме через можливості захаращувати мінімум простору.
Кантрі для любителів старих традицій
Стиль кантрі заснований на простоті сільського стилю, головним атрибутом якого є функціональність. У сучасному розумінні модерн звичайно ж чи не дублює стиль старих кухонь в селах, але все ще сповідує використання натурального дерева, не допускає неприродних забарвлень. У стилі модерн використовуються переважно світлі відтінки, які мають натуральні аналоги в природі. Серед функціональності кухні під замовлення головне місце займає укомплектованість - всі меблі складається з невеликих скриньок і поличок, що створює враження дуже затишного і організованого простору.
Модерн як кращий представник сучасного стилю
Модерн став популярний з тих пір, як тяжіння натуральним і пастельних відтінків змінилося достатком кислотних і насичених кольорів. Причому, це стосується як аксесуарів для кухні, так і основних фасадів. Фактури в основному гладкі і глянсові, що в тандемі з яскравими квітами надає навмисною химерності і задає позитивну енергетику.
 
Щоб вибрати стиль для своєї кухні стоїть не тільки прислухатися до власним бажанням на поточний момент, а й передбачити зміну тенденцій в перспективі пару десятків років. Погоня за сучасними трендами може виявитися зовсім не до місця навіть через кілька років, а ось на практичну основу можна накладати безліч яскравих деталей і міняти загальний інтер'єр.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності