RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Інтер'єр кухні який вибрати

Розробити новий інтер'єр для кухні подібно складанню пазла, потрібно чітко дотримуватися технологію, щоб отримати якісний результат. Адже кухня - особливе місце, технічно і організаційно складне. У порівнянні з іншими кімнатами в квартирі або приватному будинку, її планування частково або повністю повинна збігатися з рекомендаціями і правилами розміщення меблів.
 
 
Але під плануванням меблів криється набагато більше - розміщення водопровідних труб, каналізації, вентиляційної системи та розеток. Крім того, при плануванні інтер'єру потрібно врахувати і правило робочого трикутника, яке свідчить - розміщення зон зберігання, приготування і робочої поверхні повинні бути територіально розділені з мінімальним відстанню до одного метра.
 
Щоб створити вдалий інтер'єр кухні, потрібно побудувати планування таким чином, щоб переміщення по кухні було незатруднітельним, а дистанції не дуже довгими. Існує кілька видів схем для розміщення кухонних меблів - однорядна і дворядна, кутова і П-образна, є також комбіновані варіанти з барною стійкою і кухні острів.
 
Стилю меблів відводиться особливе значення - яку планування ви б не вибрали, ваші гості насамперед звернуть увагу на колір фасадів і фурнітуру. Тут можна дотримуватися класичних варіантів виконання - дерев'яні фасади з лаконічним оформленням. До такого рішення часто вдаються в кухнях невеликого розміру.
 
Вибираючи кухні на замовлення Київ в сучасному стилі - модерн або лофт, можна експериментувати з фасадами різних текстур. Метал, цегла і камінь, а також їх поєднання цікаво виглядають з насиченими кольорами шпалер. Такі сміливі варіанти відмінно впишуться в інтер'єр кухні великого розміру або в квартиру-студію, де їдальня перетікає у вітальню.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності