RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Якою має бути ідеальна кухня?

Ідеальна кухня - це поєднання функціональності та естетичного зовнішнього вигляду. При виборі кухонних меблів та обладнання слід звернути увагу на велику кількість різних факторів.
 
якою має бути ідеальна кухня
 
Естетика кухні буде залежати багато в чому від індивідуальних переваг. Поточні тенденції дозволяють використовувати багато стилів. Незалежно від обраного дизайну, слід звернути увагу на ергономіку салону
 
Велике значення має вибір кухонних меблів і обладнання, яке буде перш за все підходити для індивідуальних потреб. Основні фактори, що впливають на дизайн інтер'єру, це частота використання кухні, а також форма і розмір приміщення. У разі такого інтер'єру велике значення має і довговічність застосовуваних рішень. Вибрані матеріали повинні витримувати затоплення водою, високі температури, а також до утворення плям.
 
Одна з найбільших проблем при оформленні кухні є адаптація установки до форми і розміру приміщення. Потрібно звернути увагу на оптимальне використання простору, особливо якщо кухня невелика. У той же час слід пам'ятати про функціональність. Важливо розташування основних пристроїв і елементів обладнання - холодильника, плити і кухонної раковини, тому що їх розташування має вирішальне значення для ергономіки салону.
 
Однорядна забудова - в разі такого рішення всі кухонні меблі, будуть поставлені в одному ряду. Система досить ергономічна, тому найкраще використовувати ІІ тільки в разі дуже вузьких приміщень або, коли кухня відкрита на вітальню і доступна лише одна стіна, уздовж якої можна встановити кухонні меблі. При конструюванні, потрібно пам'ятати про правильній послідовності всіх пристроях і дотриманням відстані між елементами обладнання.
 
Комплектація ідеальної кухні
При такій комплектації, кухонні меблі та інші зручності розташовані уздовж двох стін. Це більш ергономічна система. Найбільш практичне рішення це розміщення холодильника, мийки і плити так, щоб шлях між ними був у формі трикутника. Таким простим способом можна збільшити функціональність приміщення і значно полегшити щоденне приготування їжі.
 
Ергономічна кухня дозволяє швидко готувати, зручно користуватися всіма кухонними пристроями. Щоб влаштувати дійсно функціональний інтер'єр, необхідно враховувати деякі моменти, які мають вирішальне значення.
 
Висота меблів в ідеальній кухні повинна відповідати зросту користувача. Перш за все, це стосується стільниці, яка використовується для виконання багатьох операцій, необхідних при приготуванні їжі. Досить важким є підбір відповідного рішення, якщо на кухні будуть працювати люди з дуже різними зростанням - в цьому випадку необхідний компроміс і застосовувати правило золотої середини.
 
Правильне розміщення шаф має величезний вплив на зручність кухні. Хороший варіант це, відмовитися від використання полиць в нижніх шафах, так як вони вимагають нахилу і важко вийняти речі, які були розміщені глибше. В цьому випадку підійдуть висувні ящики, які дозволяють на кращу організацію і легкий доступ до всіх предметів.
 
Які ящики будуть краще для ідеальної кухні?
Варто вибрати з амортизацією закривання і повного висунення. Уже на етапі проектування кухні необхідно продумати призначення кожного ящика і підібрати відповідні вкладиші, напрямні та інші практичні аксесуари, що полегшують підтримання порядку. Також на цьому етапі потрібно задуматися над практичним розподілом продуктів. Які частіше використовуються, повинні перебувати під рукою, в легкодоступних місцях, наприклад, на найнижчому рівні підвісних шаф. Добре спроектована кухня повинна бути запланована відповідно до потреб сім'ї, а також їх кількістю.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності