RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Що вибрати гардеробну або шафа-купе?

Витончені шафи з вишуканою фурнітурою або ергономічні гардеробні - одвічне питання не тільки модниць, а й людей, які цінують практичність і функціональність. Щоб зрозуміти, яка варіація меблів підходить саме вашому типу приміщення, приєднуйтесь до порівняльній характеристиці, наведеної нижче.
 
Що таке гардеробна?
Гардеробна кімната - це функціональний вид меблів, представлений у вигляді комплексного наповнення для окремого приміщення. Наповнення вбиральні може робити з певним упором - зберігання речей на горизонтальних полицях в складеному вигляді, розвішування речей на штанги або складання речей в ящики і кошики. Як правило, гардеробна кімната має на увазі комбінування предметів меблів, що дозволяє зберігати різні речі в одному місці.
 
Що таке шафа-купе?
Шафа-купе - це сучасний послідовник звичайної шафи з дверцятами. Його головна перевага - ергономічність, яке досягається за рахунок розсувних дверей. Установка шафи-купе - це відмінна альтернатива для приміщень, в яких необхідно раціонально використовувати простір. По суті, шафи купе під замовлення можуть мати таке ж наповнення, як гардеробна, при цьому, під нього немає необхідності виділяти спеціальний помещеніе.Важна також роль шаф-купе в інтер'єрі - вони крім функції зберігання, вони стають частиною декору приміщення. Перший і найбільш поширений варіант - це розміщення дзеркального полотна на площі двері. По-перше, це виключає потребу в додатковому місці для розміщення дзеркала. По-друге, дзеркальна поверхня візуально розширює простір, що дозволяє домогтися корекції площі.
 
Які меблі встановити вдома?
Є кілька «за» і «проти», які вирішують проблему в необхідності того чи іншого предмета меблів в домі. Варто встановити гардеробну, якщо ви потребуєте великої площі для зберігання, при цьому, можливості простору дозволяють виділити під неї достатньо місця. Також, гардеробна доречна в тому випадку, якщо ви готові витратити достатньо часу для проектування ідеального наполненія.Шкаф-купе - це простота, функціональність і ергономічність в одному екземплярі. Саме з цієї причини більшість воліють установку шаф-купе в житлових приміщеннях, щоб заощадити місце і засоби. Крім того, асортимент готових шаф-купе, надає можливість вибрати меблі в будь-якому стилі і декоративному оформленні.
 
Вартість шаф-купе і гардеробних комплексів принципово залежить від їх наповнення, матеріалу і ступеня ексклюзивності роботи. Сучасний ринок пропонує фасади для спорудження шаф від самих бюджетних до найбільш вишуканих і дорогих. Проекти гардеробних кімнат можна скласти як самостійно, так і звернутися за професійною допомогою. А готові екземпляри шаф-купе можна побачити прямо зараз в каталозі нашого сайту - більшість з них доступні до замовлення вже сьогодні.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності