RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Екологічно чисті меблі

Сьогодні на ринку переважає безліч матеріалів, прекрасних за своїми властивостями і є альтернативною заміною того, що використовувалося ще 50 років тому. Як правило, такі продукти можуть бути навіть більш дешевими і представляти для людини привабливий варіант.
 
Але у більшості є один спільний недолік - відсутність органічного початку.
 
Дані матеріали містять в складі синтетичні речовини, які і надають їм такої широкої палітри властивостей. Величезний мінус - це вплив на здоров'я людини. Деякі з них, наприклад фарби, лаки і просочення мають прямо дію, все ж решта повільно впливають на організм. Випари і гази, потрапляння елементів неорганічного походження в нашу природне місце існування стає бомбою уповільненої дії. Тому якщо ви дбаєте про своє майбутнє і здоров'я близьких, вибирайте екологічно чисті меблі, кухні, шафа купе, вітальні.
 
Як купити екологічно чисті меблі?
Для цього в магазинах уточнюйте у персоналу або читайте на етикетках склад, що брало участь в процесі виробництва і регіон виробництва. Такі меблі на замовлення зустрічається все частіше на ринку меблів, хоч і коштує вона на порядок більше.
 
При виборі дерев'яних меблів віддавайте перевагу тверді сорти або бамбук з малим вмістом фарбувальних речовин. В якості оббивки і текстилю зверніть увагу на натуральне походження складових:
  • вовна
  • бавовна
  • латекс
Практична і дорога на вигляд меблі виготовляються з лози і ротанга, її комбінація зі склом і текстилем може облагородити ваш інтер'єр.
 
Якість транспортування теж впливає - екологічно чисті меблі буде найбільш чистою, якщо зазнає мінімальні відстані перевезення. Для цього вибирайте меблі, яка виготовлена ​​в найближчих регіонах, цураючись далекого зарубіжжя.
 
При перевезенні всі матеріали вбирають в себе все більшу кількість вуглецю, який негативно впливає на здоров'я живих організмів.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності