RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Переваги та недоліки шаф-купе

Шафи-купе - це технологія останнього покоління, яка дозволяє робити шафи більш мобільними і зручними. Традиція установки шаф-купе закріпилася у багатьох сучасних квартирах, а це значить, що дана тенденція дійсно виправдана. Як у кожного винаходу сучасності, шафи-купе мають свої переваги і недоліки, які ми сьогодні і розглянемо.
 
Переваги шаф-купе:
1. Різноманітний дизайн. Якщо у шаф з розсувними дверима досить обмежені декоративні можливості, то у новій моделі настільки багато варіацій зовнішнього оформлення, що можна адаптувати його під будь-який інтер'єр. На поверхні дверей можна помістити дзеркало, піскоструминний візерунок, фотодрук, а також оформити полотно чистим ДПС або кольоровим склом. Також до дизайнерського оформлення можна віднести формування контрастів між
 
2. Місткість і ергономічність. Шафи купе надзвичайно зручні меблі для зберігання будь-яких речей. Наповнити його можна полками, висувними ящиками, балками для вішалок, а також прикріпити гачки і дрібні відсіки. Зручність використання шафи полягає в можливості суміщення зон зберігання - одна сторона шафи може приховувати гардеробну з сукнями та верхнім одягом, друга - вміщати техніку та інші побутові речі.
 
3. Функціональність конструкції. Сьогодні шафи-купе на замовлення можна придбати в будь-який меблевої точці, це дає можливість адаптувати їх під будь-які особливості приміщення. Корпусні конструкції підійдуть для традиційної планування, в якій досить місця для кожного з елементів інтер'єру. А вбудовані шафи-купе підлаштуються під будь-які ніші і арки в кімнатах з нетрадиційною плануванням.
Недоліки шаф-купе:
1. Необхідність бездоганного вирівнювання стін. Стінки шаф-купе повинні ідеально прилягати до стіни, щоб його експлуатація була довговічною. Неточності вимірів через нерівності можуть привести шафа в несправність, тому будьте уважні.
 
2. Крихкість механізмів. Для того, щоб шафа-купе служив довго, розсувний механізм краще вибирати з високоякісної сталі, так як алюміній при схильних до частих ваговим навантаженням, швидко приходить в непридатність.
 
3. Обмеження у вбудованих конструкціях. Фіксація бічних стінок вбудованої шафи-купе доводиться на основні стіни, якими, як правило, служать ніші. Тому необхідно розрахувати допустима вага речей, які будуть розташовуватися в шафі для безпеки. Не рекомендується встановлювати вбудована шафа на поверхні з гіпсокартону через їх крихкості.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності