RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Дизайн кухні 2019 актуальні тенденції

Часто кухня є найголовнішою частиною будинку і диктує його стиль і атмосферу. Особливо в сучасних дизайнерських будинках, де проект об'єднує кухню зі столовими та вітальнями. Стильний дизайн цілого будинку формується під впливом вибору дизайну кухні. По суті кольору, форми, матеріали і функціональність зони кухні будуть встановлювати тональність для інших комбінацій домашнього дизайну. У цій статті ми простежимо для вас найгарячіші тенденції дизайну кухні 2018. Щоб ви могли мати загальне уявлення про те, на що слід звернути увагу при розробці проект вашого кухонного простору.
 
Ви знаєте, що колірне наповнення встановлює тон для зовнішнього вигляду дизайну і атмосфери будь-якого будинку. Навіть найпростіший елемент стає живим, яскравим і незабутнім, коли застосовується вдало підібраний колір. Це правило особливо актуально для кухні - приміщення, де зазвичай йде багато часу свого домашнього життя. В сезону 2018 модний варіант квітів буде варіюватися від природних нейтральних відтінків, дуба і деревного вугілля (з чорними акцентами) до екзотичних відтінків (наприклад оранжевого кольору) та живими сміливими квітами, такими як темно-синій або інші темні інтенсивні тони.
 
Двотонні кухні і теплі природні покриття матеріалів - такі як глина, мідь, золото, хна і імбир стануть прекрасним вибором для наступного сезону. Вплив природних тонів і відображення їх в забарвленні поверхонь очікує зростання популярності в наступному сезоні. Від теракотового грунту до зелених відтінків пустелі. Є ознаки того, що вже третій рік поспіль темні відтінки і тони матимуть значну присутність в сучасній кольоровій палітрі кухонь.
 
Представляємо один з сучасних прикладів двоколірного кухонного дизайну: жовтого шафрану кухонного острова, що знаходиться в хорошому поєднанні з приглушеними сірими тонами бетонної основи композиції.
 
Глибоко сині кольори теж будуть в тренді в 2018 році. Подивіться, як вони перетворили старий будинок в сучасний і модерновий проект - з сильною барвистою присутністю кухонної шафи і побутової техніки в характерному кольорі.
 
Цікаво, що блакитні відтінки і тональності надають кухні деякого старовинного або сільського шарму. І навіть коли набір сучасний у своїй зовнішності і функціональності, тут присутній оригінальний натяк на вінтажний стиль.
Темні кольори кухонних меблів все ще в тренді
Деякі дизайнери додають в проект кухонь принаймні один темний колір. Це пошук контрасту - темні кольори компенсуються більш світлими або яскравими квітами.
 
Тут чарівні відтінки сірого і нового кольорового відтінку vino поєднуються в одному затишному розташуванні, що включає в себе стародавні натяки дизайну. Кухня поєднує в собі всі переваги сучасного високотехнологічного способу життя з "старомодним" затишним інтер'єром.
 
Інший підхід до кольорового дизайну - використання природних і земних колірних відтінків в сучасному інтер'єрі. Натхнення від природи, представлене виключно привабливими тонами. Один з білого глазурованого дуба і другий в тонах бразильського дуба, займає центральну частину дизайну, дає унікальне поєднання в сучасній функціональної композиції.
Модні матеріали і покриття меблів для кухні в 2018 році
Коли мова заходить про вишуканий дизайн кухні, проектанти і замовники значну увагу приділяють вибору палітри матеріалів, з яких складаються кухонні шафи і техніка. Суміш витонченого вибору кольору з високоякісними матеріалами: деревом, бетоном, склом, керамікою, каменем або металом в різних відтінках - є рецептом унікального, неповторного і красивого дизайну кухні.
 
Кухня в стилі лофт - новітня естетика кухонь
Поєднання текстури драматичного чорного мармуру з теплими дубовими поверхнями, які додають сільського шарму сучасної композиції. Кухня включає в себе кілька конструкцій, що з'єднують вишуканість освітлених схилах покриттів з блискучою алюмінієвою обробкою в антикварному атласі з металом латуні. Поєднання міцних темних матеріалів і теплих дерев'яних конструкцій (з вінтажним відтінком), завжди є виграшною комбінацією, коли мова йде про сучасний дизайн кухні.
 
Цей вишуканий кухонний дизайн являє нам майстерне поєднання контрасту. Яскраві дерев'яні поверхні вкриті оксамитовим матовим лаком, теплий тон деревини відповідає більш прохолодному сірому вуглецю. Безшовний перехід від темних стільниць (вирішені в граніті, мармурі чи металі) до світлого дерев'яного корпусу має інтригуючу естетику. Свіжі зелені акценти додають до унікального і чарівного складу матеріалів, текстури та кольору.
 
Ось ще один кухонний дизайн, який включає в себе теплу природну присутність нешліфований деревини і свіжі зелені акценти живих рослин.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності