RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

Як вибрати відповідну кухню?

Кухня - важливий острівець в квартирі, не схожий на одного кімнати. Для кожного члена сім'ї вона має особливе значення, так як тут мінімум один раз в день збираються всі мешканці будинку, обговорюють події дня, діляться враженнями, розділяючи смачну трапезу.
 
Як вибрати дизайн кухні
 
Атмосфера приміщення повинна мати у своєму розпорядженні до активності, адже кожна господиня проводить тут чимало часу, творячи нові рецепти. Яскравий дизайн і зручне розташування меблів допомагають створити затишну атмосферу і налаштуватися на потрібний лад, як для процесу приготувань, так і для галасливих посиденьок з близькими.
 
Отже, важливість дизайну ми позначили, тепер коштувати задуматися над вибором планування. Це перше, що буде кидатися в очі і створювати своєрідну обстановку.
 
Які є варіанти в дизайні кухонь?
лінійне планування - універсальна для приміщення будь-якого розміру, але найчастіше використовується саме в маленьких за площею кухнях. Оскільки в невеликих квартирах відсутня окреме місце для прийомів їжі, тобто їдальня, акцент робиться на вільну частину кухні зі столом і стільцями. Функціональна частина - робочі поверхні, плита і мийка розташовуються в одну лінію, і дозволяють перебувати двом господиням поруч один з одним, не заважаючи проходу.
дворядна планування - відмінна для великих приміщень, де спостерігається велика відстань між стінами. Розташування шаф і робочого трикутника по різні боки дозволяє зберегти гармонію робочих поверхонь і встановити обідній стіл прямо між ними. Враховуйте, що прохід повинен бути вільним і не закриватися дверцятами шаф, духовки і холодильника.
острівне планування - розкішна, який асоціюється з закордонними інтер'єрами багатих квартир. У ній є і частка функціональності - більше можливостей розташувати робочі поверхні з підходом з будь-якого боку. Єдина вимога - це досить великий розмір в приміщенні. Хоча для невеликих кухонь це теж можливий варіант, відстань між так званим островом, і бічними панелями повинно бути мінімум 1 метр.
кутове планування - ідеальна для прямокутних приміщень будь-якого розміру. Розташування шаф і робочої поверхні у формі букви L, звільняється місце для розташування трапезній або навіть барной стійки.
Що стосується дизайну кухні на замовлення від виробника можна вибирати абсолютно різні варіанти, комбінувати різноманітні елементи з каталогів і вашої уяви. Але все ж існує кілька шаблонів, з якими звикли працювати клієнти, щоб спиратися на якусь основу і надавати їй неповторного вигляду за допомогою індивідуальних деталей. Їх ви можете подивитися на власні очі на нашому сайті і зробити замовлення меблів на основі обраного матеріалу.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності