RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

З чого роблять кухонні меблі?

Кухонні меблі - одна з найбільш функціональних в будинку і підлягає вона заміні вкрай рідко. Саме тому при виборі кухонних фасадів так важливо звернути увагу на їх якість і довговічність, а також створити такі умови, щоб експлуатація була максимально зручною.
 
Кухонні меблі - це конструкції з різних матеріалів, які комбінуються, не тільки візуально, але і створюють єдину функціональну систему. Матеріал стільниці впливає на вибір кріплення фурнітури, щоб та витримала відповідний вага при використанні. Фасади шаф і поверхонь підбираються під загальний стиль кухні, а також виходячи зі смакових переваг - колір, текстура, фінішне покриття.
 
Як вибрати кухонний фасад?
Найбільш поширений матеріал для оформлення кухонних фасадів - це ДСП. Він виконаний з деревної плити зі спеціальним шліфованим покриттям, що імітує певну текстуру. З плити ДСП можна створити фасад «під дерево» або вибрати глянсову поверхню соковитого відтінку. Іншими словами, ДПС - це універсальний матеріал, який добре піддається догляду і доступний за ціною.
 
Варто звернути увагу також на обробку торцевих частин плити, вони обрамляются ПВХ, меламіном або алюмінієвими профілями. Через частоти та інтенсивності використання кухонних меблів, меламиновая окантовка погано підходить для захисту країв - вона швидко зношується і втрачає свої захисні властивості. ПВХ відрізняється більш високою стійкістю до механічного впливу і відмінно підходить для меблів в середній ціновій категорії.
 
Єдиний недолік - може зношуватися після закінчення тривалого терміну використання і утворювати тріщини на краях окантовки.
 
Найнадійніший спосіб обробки кухонних фасадів - це алюмінієві профілі. Їх установка вимагає більше часу, що також продовжує термін експлуатації панелей ДСП. Вони відмінно захищають краю фасаду, оскільки стійкі, як до механічних пошкоджень, так і до вологи і воді.
 
Матеріал, який ніколи не вийде з моди для обладнання кухні - це натуральне дерево. Воно завжди виглядає розкішно і є оригінальним екземпляром, виконаним під замовлення. Догляд за деревом відрізняється вимогливістю, але ці процедури коштують того уваги, виправдовуючи прекрасним зовнішнім виглядом. Дерево також представлено в різних сортах і палітрах, відмінно поєднується зі стільницями з натурального каменю.
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості
Сайт використовує cookie. Наша політика конфіденційності