RU UA
Russian Ukrainian
Виробник якісних меблів
Замовити дзвінок

5 корисних порад з облаштування вітальні

Для багатьох вітальня є улюбленим місцем, оскільки саме там панує атмосфера домашнього затишку і тепла. Однак облаштування цієї кімнати - справа непроста. На що варто приділити особливу увагу і як зробити правильно?
 
Визначити центр кімнати
Перш, ніж облаштувати меблями вітальню, слід вибрати умовний центр приміщення. Традиційно об'єктом, в сторону якого буде дивитися всі меблі, виступає телевізор. Центром вітальні може також бути зона, в якій знаходиться камін або вікно з видом на красивий пейзаж. Визначившись з ключовим елементом приміщення, розташовувати меблі буде набагато простіше. До того ж, це дозволить створити цілісний і функціональний інтер'єр.
Пам'ятати про пропорційності і продумано підбирати меблі
Запорукою вдалого оформлення вітальні кімнати є уважний вибір меблів. Для того, щоб загальний дизайн виглядав гармонійно, необхідно підходити до компонування гарнітури як з точки зору привабливості її зовнішнього вигляду, так і з точки зору її функціональності.
Наприклад, довжина журнального столика повинна складати приблизно половину або дві третини довжини дивана, перед яким він буде розміщений. А пуф, що розміщується поруч з кріслом і є його своєрідним продовженням, повинен бути нижче, ніж саме крісло. Також очевидно, що громіздкий довгий диван не «впишеться» в інтер'єр маленькій затишній вітальні. Тому підбирайте меблі таким чином, щоб вони відповідали габаритам приміщення і гармонійно поєднувалися з іншими наявних в кімнаті предметів.
 
Забезпечити достатньо місць для сидіння
Оскільки вітальня є територією, на якій збираються всі гості і рідня, тому слід подбати про те, щоб кожен з відвідувачів цієї кімнати мав власне місце для сидіння. Розміщувати і забезпечувати комфорт мешканцям будинку - функція диванів і крісел. Однак якщо виникає необхідність в додаткових місцях для сидіння, то можна використовувати і плоскі поверхні.
Журнальний столик однією з диваном висоти цілком можливо «переобладнати» на зручну площа для сидіння. Для цього необхідно лише прибрати з нього всі зайві предмети і розмістити кілька м'яких подушок. Таким чином можна використовувати також невеликі низькі комоди. Крім місця для зберігання речей, вони можуть стати непоганою альтернативою журнальному столику.
Приділити увагу висвітленню
У дизайні будь-якого інтер'єру освітлення відіграє важливу роль. Не виключенням є і вітальня кімната. Вдало розміщені джерела освітлення сприяють створенню відповідної атмосфери. Тому крім люстри, рекомендується розміщувати додаткові торшери, лампи або світильники - і тоді у вітальні буде комфортно і проводити час за вечірнім читанням, і влаштовувати там чайні церемонії в колі друзів і рідних.
Декор стін - це теж важливо
Безумовно, основним в інтер'єрі вітальні є меблі. І без декору жоден інтер'єр не буде виглядати по-домашньому затишно і красиво. Картини, плакати, колажі з фотографій сім'ї, дитячі малюнки, книжкові полиці - це те, завдяки чому ваша вітальня стане приємним для проведення часу місцем.
Для кожного відвідувача офіційного сайту Corf Mebel є можливість оформити заявку на виготовлення меблів на замовлення в режимі онлайн. Всю необхідну інформаціюможно дізнатися за вказаними на сайті контактними номерами.
З нетерпінням чекаємо можливості допомогти вам у створенні ідеального інтер'єру вітальні!
ru ua
Оформіть заявку для розрахунку вартості меблів
і отримайте кращу пропозицію в співвідношенні ціна / якість
Разрахунок вартості